Sara RamirezI

7,3
1 813 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sara Ramirez

Świetna jak Callie Torres w Greys Anatomy!
Idealnie pasuje do tej roli, gra bardzo realistycznie, bardzo prędko zdobyła moje uznanie. Miejmy nadzieje ze rozwinie skrzydła i już wkrótce zobaczymy ją na dużym ekranie w jakimś ogromnym projekcie ;)

Dzamik

Tez ja polobilam, poza tym jest ładniutka!

Mother_Earth

podzielam oby dwa posty wyżej ;D jest bardzo ładna szkoda, że nie ułożyło sie jej z Georgiem( w serialu).

użytkownik usunięty
Dzamik

ja osobiscie mam nadzieje, ze ona bedzie z Sloanem ;d on zdaje sie cos do niej czuc, oby im sie udalo, jeeez xd

Mi sie podobał ten wątek ze Sloanem i te ich `gorące` spotkania w dyżurce. ;)
Fajnie by było gdyby w piatym sezonie Callie była ze Sloanem , choc słyszałam ze Mark ma sie spotykac z Lexie . ;/
A Sara Ramirez bardzo pasuje do roli Callie Torres . ;P
Lubie ja . ;**

użytkownik usunięty
AddisonShepherd

Najlepszy moim zdaniem był odcinek, kiedy kłóciła się z ojcem i wygłaszała monologi po hiszpańsku - rozbrajająco śmieszne! :)))))))

użytkownik usunięty

też mi się to podobało xD ej serio Mark powinien być z nią, a nie z Lexie... Lexie może i ładna (rzecz gustu), ale z charakteru jest po prostu głupkowata (nie odejmuję jej intelektu, wszak jest chirurgiem ;)), a Sloan potrzebuje kobiety z charakterem i temperamentem :)

Też wolałabym,żeby Mark był z nią a nie z Lexie,której jakoś nie mogę polubić.Tworzyliby ze Sloanem taką fajną parę,szkoda,że scenarzyści o tym nie pomyśleli.
Świetnie gra Callie,i zgadzam się,że jest bardzo ładna

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones