Sami Gayle

7,6
1 272 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sami Gayle

No jak to dziewczę,w wieku lat 15stu,tak gra prostytutkę jak w filmie "Detachment",to ja nie mam więcej pytań.Warto obserwować dalszy rozwój jej kariery.
P.s.No i albo ze mną jest zupelnie nie halo albo Sami Gayle ma w sobie cosik z polączenia mlodziutkiej Angeliny Jolie z Emmą Watson.

mikrobas

zgadzam się! jest rzeczywiście dobra! naprawdę mnie przekonała w tym filmie!:)

mikrobas

Miałem takie samo wrażenie, że jest podobna do Angeliny nawet miała taką samą fryzurę jak Angelina w hakerach

mikrobas

tez zwrocilem na nia uwage zrobila na mnie niesamowite wrazenie wlasnie w Detachment i takze strasznie mi sie kojarzy z Angelina z Hakerow:)

mikrobas

owszem wizualnie ciekawy "mix" urodowy innych aktorek, talewnt aktorski niepodważalny, jest świetna, z Adrienem Brody zagrali genialnie!!!

mikrobas

Nic dodać nic ująć, też wszedłem tutaj po obejrzeniu jej w Detachment. Biorę ją na celownik i widzę wielki potencjał. Przypomina mi młodą Angelinę Jolie :)

mikrobas

Mena Suvari jak nic

Disco_Destroyer

Dokładnie takie samo było moje pierwsze wrażenie :) Kolejne - Liza Minelli (to przez te włosy i duże oczy). Dziewczyna zagrała rewelacyjnie

mikrobas

a mi przypomina młodziutką Natalie Portman w Leonie Zawodowcu. Genialna jest.

shis

Natalie Portman i Emma Watson w jednym plus ogromny talent, jak na takiego dzieciaka. Oby trafiała tylko do dobrych produkcji!

mikrobas

a według mnie jest podobna do Lily Collins

mikrobas

ma w sobie coś z Anne Hathaway

mikrobas

Wg mnie rodzice chłopczyka zmienili mu płeć :(

tyle w temacie

miroll

Smutne masz życie.

amfre

przepraszam ze zepsułem moim komentarzem Twoje :(

mikrobas

Dołączę do zachwytów. Scena rozstania z Henry - po prostu rewelacyjna!

mikrobas

Utalentowana i jaka śliczna :), bardzo mi sie podoba.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones