Sami Gayle

7,6
1 271 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sami Gayle

W wieku 18 lat mieć na koncie występy u boku Hopkinsa, Crowe'a, Conelly, Cage'a, Keitela, Brody;ego i
jeszcze paru wielkich ludzi kina... aż się boję co będzie dalej, ale nie może być gorzej.
A niech ktoś mi pokaże Polaka, który zagrałby w tym wieku obok takich nazwisk. Ba, może być nawet
ktoś inny - nie tylko 18-latek :)

Lukas_Art

Jak widać może ;) Starczy wziąć rolę w marnej ekranizacji hitu dla nastolatek, który potencjalnie mógł zniszczyć jej karierę.

Dealric

No wiesz, to samo można powiedzieć o tych bardziej uznanych aktorach, to i oni grali w tych filmach. A chodzi Tobie o Akademię Wampirów? Bo jeśli tak, to niestety takie filmy się dobrze sprzedają, a zresztą panna Gayle jest jeszcze dzieckiem, wiec żeby się wybić musi grać w filmach dla dzieci, żeby zapewnić sobie przyszłe pokolenie fanów.
No i właśnie zobaczyłem, że zatrudnił go Aronofsky. A ten gość to już nie przelewki - toż to jeden z lepszych reżyserów.

Lukas_Art

Tak o to. I w tym wypadku nie sprzedają się dobrze, bo zgodnie ze statystykami, to najbardziej stratny blockbuster w historii ;)

Dealric

A, no chyba że.
Tak czy siak ta dziewczyna jest bardzo prześliczna i smakowita ;)

Lukas_Art

Popieram, jest materiał na znakomitą aktorkę, sęk w tym żeby "wytwórnia marzeń" jej nie zepsuła.

Lukas_Art

Czy nie może być gorzej to nie jestem pewny. Od 2 lat w niczym nie zagrała oprócz epizodów w jakimś podrzędnym serialu o policjantach.

1992kamil

2-letnie przerwy to u młodych aktorów norma. Zwróć uwagę, że ostatnim jej wartościowym filmem był "Noe". Kto wie czy nie przypadła do gustu Aronofskyemu i nie zagra w jego - mam nadzieję, że lepszym - dziele. Kto wie, bo ma i talent i miło się na nią patrzy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones