Sam UnderwoodI

Sam Lewis Underwood

6,7
990 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sam Underwood

Super gra psycholi :) Dexter, Homeland i teraz podwójna rola w The Folllowing (oby ten ostatni
nie okazal sie krokiem w tyl w jego karierze). Od Dextera jakos mi w głowie siedzi...

ask20

Popieram :) Ja też zwróciłam na niego uwagę w Dexterze, podobał mi się w Homeland. Zobaczymy co pokaże w The following.

katasia1

po pierwszym odcinku uważam, że był zdecydowanie najlepszy z całej obsady :)

ask20

Mnie też się bardzo podoba jego gra aktorska, aczkolwiek trochę mnie to niepokoi że staję się w sumie aktorem jednej roli. Grał tylko w 3 serialach, w każdym go widziałam i w każdym jest psychopatą, a nie do końca wygląda na psychopatę.

serduszkoasia

Miejmy nadzieję, że seriale to dopiero jego początek i niedługo będziemy mogli go zobaczyć w jakiejś innej roli. W The following moim zdaniem jego rola już troszeczkę się różni, bo wygląda zdecydowanie doroślej. Nie wiem czy to zauważyliście? No ale w każdym razie nie gra już nastolatka.

katasia1

No tak tak w the following dali mu zdecydowanie też bardziej rozbudowaną rolę bo ten jeden brat jest taki męski i dominujący, a ten drugi taki cichociemny i myślę że nas czymś zaskoczy. Bardzo mi się to podoba, a co tego że zobaczymy go innej roli to też na to liczę i czekam z niecierpliwością!

ask20

No to już jestem pewna, że te dwa seriale obejrzę, choćby tylko dla niego.
Ja na razie widziałam go w The Following.
Jest genialny, kibicuję z całego serca bohaterom których gra, i naprawdę ma wielki talent grając dwie tak inne postaci.
Super aktor, oby dostawał kolejne role, bo z chęcią go jeszcze w czymś zobaczę ;-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones