Sławomira Łozińska

7,4
2 622 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sławomira Łozińska

Zagrała kilka bardzo efektownych ról... Niestety zestrarzała się...

Yokichi

Szczylu......

felicytas

chciałabym ją zobaczyć w jakieś fajnej, ciekawej roli bo to dobra aktorka z talentem a nie jakieś beztalencie, która się naturalnie zestarzała, i prawie każda jej rola zapada w pamięć . Polubiłam ją odkąd zaczęła grać w barwach szczęścia, a jak zobaczyłam daleko od szosy i granicę to bardzo polubiłam Panią Sławomirę. Barwy szczęścia to oglądam ze względu na nią, i kilku aktorów ale bardziej dla niej. Szkoda że Pani Sławomira nie zagrała w 7 odcinkach Daleko od szosy tylko w 4 odcinkach, dużo lepszą dziewczyną była Bronka niż Ania.

kinomanka_13

Też ją lubię, grała w serialu "W labiryncie, "jak nie widziałaś to pooglądaj ten serial, chyba jest na YT. Oprócz pani Łozińskiej dużo świetnych aktorów tam gra.

felicytas

widziałam ten serial ale trochę o nim zapomniałam bo rzadko go emitują w TV a jak rzadko emitują jakiś film/serial to trochę zapominam o tym filmie czy serialu starość nie radość chociaż mam 21 lat, też fajnie grała w Labiryncie, ale bardziej ją wolę jako Bronkę w daleko od szosy i trochę jako Justynę w Granicy, i bardziej też ją wolę jako Basię w barwach szczęścia, nie wiem czemu się inni czepiają Basi a to fajna postać, ja zawsze sobie postaci do aktorów dopasowuje w sensie że jak lubię danego aktora daną aktorkę to postać lubię, chyba że to jest jakaś zła postać to trochę tę postać lubię. W labiryncie to młodość moich rodziców, bardziej mamy i radio romans to też młodość mojej mamy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones