Ryan MurphyI

Ryan Patrick Murphy

8,2
2 158 ocen scenariuszy
powrót do forum osoby Ryan Murphy

On jest gejem? Bo ostatnio oglądałem jakiś filmik i jakoś tak mnie naszło ;-)

pacititus555

Przeczytaj ciekawostkę:P

kosa480

Już widziałem :D

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Jack_Holborn15

Z Twojej wypowiedzi wynika, że kobyla byłaby lepszą matką niż ty ojcem. Obydwoje są ojcami, to że nie biologicznymi nie znaczy, że nie są rodziną.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Jack_Holborn15

Homoseksualizmu się nie leczy, homofobię tak, polecam

julasek1998

Nie wiem, co to ta "homofobia", bo jeśli lęk przed człowiekiem, to mnie to nie dotyczy. To musi być pewnie jakaś lewacka nowomowa, a ja takim językiem się nie posługuję.

JackHolborn

przeczytaj definicje homofobi i się zamknij

Jack_Holborn15

Owszem są małżeństwa jednopłciowe .

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
JackHolborn

Dla twojej wiadomości w niektórych krajach małżeństwa jednopłciowe są prawnie dozwolone - https://pl.wikipedia.org/wiki/Ma%C5%82%C5%BCe%C5%84stwo_os%C3%B3b_tej_samej_p%C5 %82ci#Uznanie

buterfly

W niektórych państwach dozwolone jest serwowanie pieczonych szczurów i psów w restauracji, co nie znaczy, iż uznajemy te obyczaje za europejskie, ale raczej potępiamy.

JackHolborn

W tych krajach nikt tego nie potępia - Dla nich to normalne jedzenie .

buterfly

Przypomina mi się teraz klasyk:
"Nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem"
Szkoda czasu. Miłego popołudnia.

JackHolborn

Idealne podsumowanie twojej osoby - Mówienie że nie ma małżeństw jednopłciowych to zaprzeczanie faktom .

buterfly

Takie "małżeństwa" są, tak jak są marchewki-owoce oraz ślimaki-ryby. Papier wszystko przyjmie, a głupcy i inne lemingi się cieszą, gdy mogą powtarzać to co zachodni marksiści z frankfurckiej Nowej Lewicy dają im do wierzenia. Bo co zachodnie to oczywiście a priori prawdziwe.

JackHolborn

Natrafiłem na człowieka który i tak wie lepiej ....

Jack_Holborn15

Gościu, masz pasję i zacięcie, kościół, lub partia czeka na tak żarliwych synów

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones