Ryan Gosling

Ryan Thomas Gosling

8,3
101 754 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ryan Gosling

aktorem jest swietnym... Jako mezczyznie trudno mi sie wypowiadac odnosnie tego czy jest przystojny czy nie (odpychajacy nie jest i ma charakterystyczna twarz), ale jedno moge powiedziec , ma spojzenie i usmiech lajdaka , takie w ch..jo grajcy a kobiety swiadomie lub i nie ale sie w takich kochaja i stad te ogolne zachwyty, czego panu Goslingowi serdecznie gratuluje!:)

stjopan82

trafiłeś w sedno.

justaquestionoflove

dziekuje:) rozumiem ,ze to Cie w nim urzeka?:)

stjopan82

nie, to jest najprawdopodobniejsze wytłumaczenie i opinia kilku moich znajomych.

stjopan82

Ch..jo grajca - no nie powiem, efektowny neologizm:)

laxman

tak , czesto po nie siegam:)

stjopan82

ja właśnie uwielbiam to jego spojrzenie, ale czy ja wiem czy ma "spojerznie dupka"? , trudno mi je określić, aczkolwiek ma to "coś" co przyciąga

BlackRose58

oczywiscie to tylko moje zdanie opierajace sie na subiektywnych odczuciach a dla mnie niewatpliwie te cechy w jego twarzy sie znajduja. Taki Russel Crowe np. to z kolei sama dobroc, uczciwosc, typ przyjacielski, ktos z kim chcialbym sie odrazu zaprzyjaznic:) o kazdej buzi mozna cos powiedziec i czesto sie sprawdza

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones