Ryan Gosling

Ryan Thomas Gosling

8,3
101 612 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ryan Gosling

Cześć wszystkim.
Skąd u was tyle negatywnych(zresztą bardzo też niekonkretnych) opinii o tymże aktorze? Nie wiem czy jesteście świadomi tego, że ludzie mają wady/zalety wrodzone jak i nabyte. Ale nie wszystko można nabyć. Tak jak WYRAZ TWARZY. Są ludzie, którzy całe życie wyglądają jakby się uśmiechali, pomimo że tego nie robią. I to tez świadczyłoby o kiepskiej grze aktorskiej np. w jakimś dramacie, gdzie wszyscy znają wyraz twarzy potencjalnego aktora?
Nie. No może dla amatorów i ludzi bez wyobraźni i wyrozumiałości.

Zastanówcie się czasem nad tym co piszecie, bo aż płakać się chce jak się czyta takie wypociny.
Oczywiście nie neguje zdania ludzi, którym się nie podoba gra tego aktora bo każdy ma prawo do własnego zdania ALE podajcie KONKRETNE POWODY, a nie „drewno” „drewno” . Bo jeżeli jesteście takimi specjalistami, to nie wiem dlaczego gra w dobrych filmach, pewnie to z pomyłki.

Ja osobiście wolałabym mieć taki wyraz twarzy niż być kimś kto ocenia gre aktorską po wyglądzie.

Pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones