Ryûhei Matsuda

7,3
116 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ryûhei Matsuda

Młody i piekielnie zdolny:) Szkoda, że japońskie filmy tak żadko trafiają do polskich kin. Są na prawdę warte by się znaleźć w Polsce.

Drago_2

Mój numer 1 z aktorów młodego pokolenia w Japonii,zawsze tworzy coś unikalnego na ekranie
.Moje ulubione filmy to Aoi Haru i Collage of our life,ale ostatnio zakochałam się w najnowszym Takeshi Miike-Big bang love,jouvenile.
Swoją drogą, Ryuhei ma bardzo fajnego brata,też aktora-Shota Matsuda.Widziałam go już w dwóch dramach i zapowiada się nam kolejna gwiazda z rodziny M.
Póki co,czekam na nowe produkcje z panem R.Jestem pewna,że nie jeden raz nas jeszcze zaskoczy.

hormon

Za Shotą, szczerze mówiąc, nie przepadam, ale co do wymienionych filmów z Ryu, zgadzam się w 100%

Drago_2

ja właściwie niedawno poznałam Ryu, dotychczas oglądałam 2 filmy z jego udziałem - Gohatto i Aoi Haru, podobały mi się, no i chłopak potrafi grać. :)
żadnego filmu z Shotą chyba nie widziałam, bynajmniej nie kojarze.

Chemical_Paige

z Shotą są dramy:Hana Yori Dango 1&2,Liar Game i drama całkiem świeża:Jotei.Co do Ryu,po sesji przymierzam się do Nightmare Detective.

hormon

uwielbiam japońskie filmy ;) a zwłaszcza horrory ;) amerykańskie do pięt im nie dorastają , przynajmniej większość .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones