Rupert Grint

Rupert Alexander Lloyd Grint

8,1
31 653 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Rupert Grint

skoro jest tu tyle fanek Ruperta, zgromadźmy się w jednym temacie i wychwalajmy go pod niebiosa! Najlepszy z trójki aktorów, zabawny, pocieszny, oryginalny, piekny ;P Ja jako pierwsza fanka podpisuję się po tym rękami i nogami ;)
Kto następny???

lady_akira

Ja jako druga się podpisuję! Rupert jest najlepszy LoVe, LoVe :) Kto jeszcze się pod tym podpisze? No ludzie :)

ana29

ja :D
.............................. .....................
.............................. .....................
.............................. .....................

Rupert rządzisz! buziak :*

Pin_up_Margolcia

ciągle na mało :( gdzie te fanki???

lady_akira

Taaaaak! W końcu ktoś zauważył Ruperta! Jest zdecydowanie najlepszy z całej trójki, przyznam szczerze, że Daniel i Emma są beznadziejni:/

Ps. Oczywiście podpisuję się:)

lady_akira

No tak. Trzeba przyznać, że jest godny zauważenia. Ma chłopak talent komediowy italent w ogóle w zasadzie też. Bardzo sympatyczny :)

Dreamerin

jakąś wielką fanką nie jestem, ale to Rupert jest zdecydowanie najlepszy z całej trójki.

lady_akira

podpisuje się pod wami ! od dzisiaj jestem fanką Ruperta ! Rupert rządzi ! ! ! zresztą On i tak cały jest jak cud, miód i orzeszek :* :* :*

Jamaica_2

ja podpisuje się rękami, nogami i czym jeszcze chcecie! To jest najlepszy aktor pod słońcem!!!

lady_akira

aaaaaaaa Rupert (serduszka) jest wspaniały,genialny a to jego poczucie humoru (serduszka) a jego dupacia (serduszka) a jego ciałko (serduszka) kocham go za wszetko za to jak chodzi jak sie śmieje jak patrzy jak jest wkurwiony i nawet jak ma wyraz twarzy "ja pierdole jakie zjeby z nich :/" (serduszka)(serduszka) on jest taki podniecający ...... jak go widze dostaje białej gorączki (serduszka)a ta jego fryzurka...(serduszka) i oczywiście podpisuje się całym ciałem !!!!!!!! Rupert (serduszka)

PS a do tamty zjebów czyli emmy i dana (na dużą litere nie zasługują) to nawet nie porównujcie kochanego Ruperta !!

Dadzenie

;) cóż za wyraziste przesłanie Twojego posta ;D

lady_akira

hehe dzięki :D wcale aż tak bardzo sie nie starałam... :D:D

lady_akira

i ja też się pod tym podpisuję...:D:D:D:D:d

agusia_90_90

Jestem z wami całym sercem;)Zawsze wydawał mi sie super,nawet nie ma porównania do pozostałej dwójki,on naprawde ma talent

lady_akira

Rupert jest wyjatkowy (choc wolę Daniela) przezabawny, cudowny i uwielbiam gdy sie tak smutno na kogoś patrzy :)
no i świetnie odgrywa swoja role:)
wiec do fanclubu jak najbardziej sie zapisuję.

Amy_Winch

kurcze, ostatnio wkurzyłam się, przeglądając jakieś koszmarne "bravo" (nie czytam tego normalnie...) gdzie wypisywali o emmie i danie, a nawet o katie leung, która w filmie wypowiedziała 2 zdania.wszyscy zostali nominowani do czegośtam-a Rupert nie. to podłość (podłość, podłość, podłooooość!!!) to jedno z największych niedocenień, jakie widziały moje oczka.

pozdro dla fanek:)

Pin_up_Margolcia

faktycznie podłość Rupert jest cool super fantastyczny fenomenalny bombastyczny poprostu exstra
jest najlepszy z trójki i zasługuje na więcej nagród od dan i emmy

podpisuje się rzecz jasna

pozdrawiam wszystkie fanki Ruperta

Rupert rządzi

MarchGirl

Cześć.... Wg. mnie Rupert jest o wiele lepszy od Daniela i Emmy :)

Pin_up_Margolcia

co?? jakie gnoje co oni sobie wyobeażają! oczywiscie że Rupert jest najleprzy z całej trójki! tamci nic tylko na każdym rozdaniu są koło siebie i "hihihihhahaha" a kurwa Ruperta zostawiają gdzieś za sobą daleko (i bardzo dobrze że Rupert aż tak bardzo z nimi nie trzyma, ale jak oni postępują to chamsko) wogóle Rupert rządzi (serduszka)

pozdrawiam wszystkie fanki Ruperta :D

użytkownik usunięty
Pin_up_Margolcia

Dlatego ze Radcliff i Watson wszedzie sie szczerza i sprzedaja swoje "sliczne" wypacykowane, sztuczne jak plastik buzie, wpychaja gdzie sie da byleby zarobic. Przeciez oni nie umieja grac to musza jakos zatuszowac te niedoskonalosci, a ze sa na topie to sie ciesza... ale ich slawa szybko przeminie bo sa marnymi aktorami.
Rupert za to ma talent i mam nadzieje ze ktos go doceni, bo naprawde jest zdolny :)

nooo mam nadzieje... zreszt a Rupert jest taki słodki (serduszka) i tak serio to pierwszy film jaki z nim ogladałam to było "spełnienie marzeń" czy jakoś tak i od początku go lubiałam bo był taki s.liczny i miał okularki i był mądry (serduszka) zresztą tak jak i teraz :D:D

Dadzenie

Tez oglądałam ten film,tylko dla niego bo zobaczyłam przypadkiem w gazecie że gra.Super był;):):):):)A tych idiotów piszących artykuły do głupich gazet typu bravo(błeee) chętnie bym udusiła za ciągłe pomijanie Ruperta w swoich durnych artykułach.Ciągle tylko Dan i Emma,nie wiem juz sama które mnie bardziej wkurza,obojgu sodówka nieżle uderzyła

lady_akira

On jest po prostu świetny i uważam, że do roli, którą gra, pasuje jak ulał. Pozdrowienia dla wszystkich, którzy też lubią i doceniają aktorstwo Ruperta :-***

lady_akira

jest bardzo sympatyczny ma taką urode ze odrazu myslisz ze jakby byl twoim przyjacielem to bys zawsze mogla na niego liczyc:)ma urok osobisty i jest taaaki podobny do mojego brata wojecznego (SERIO) ze do zludzenia:) tylko moj braciszek jest od nigo troszku mlodszy:)ale i tak go kocham:**

lady_akira

jest bardzo sympatyczny ma taką urode ze odrazu myslisz ze jakby byl twoim przyjacielem to bys zawsze mogla na niego liczyc:)ma urok osobisty i jest taaaki podobny do mojego brata wojecznego (SERIO) ze do zludzenia:) tylko moj braciszek jest od nigo troszku mlodszy:)ale i tak go kocham:**

lady_akira

No fanklubik nam się rozrasta hehehe :) I dobrze :)

loVe...awwww....

ana29

Co o tym myślicie.Troche mu chyba odbiło:
http://film.onet.pl/0,0,1312481,plotki.html [film.onet.pl/0,0,131248...]

_malena_

Ok to ja też chcę ^^
On i bliźniacy są boscy =P

Vanillia

Hejka, też go lubię i zapisuję się do fanklubu:):):)
pozdrawiam

Elfka_2

Rupert świetnie zagrał Ronalda *.* Ta jego mimika, mrau c(:
Mam słabość do rudzielców xP

oh_eileen

*jeju, ten chłopak to praktycznie mój ideał... nie dość, że brytyjczyk, to jeszcze rudy ;) (cholera, czemu z polsce jest deficyt rudzielcowy?!) przejawia niezły talent aktorski, uwielbiam zwłaszcza, kiedy robi te głupkowate miny :D. poza tym wygląda na miłego, wyluzowanego kolesia.

użytkownik usunięty
lady_akira

nonameee napisał/a:
"Dlatego ze Radcliff i Watson wszedzie sie szczerza i sprzedaja swoje "sliczne" wypacykowane, sztuczne jak plastik buzie, wpychaja gdzie sie da byleby zarobic. Przeciez oni nie umieja grac to musza jakos zatuszowac te niedoskonalosci, a ze sa na topie to sie ciesza... ale ich slawa szybko przeminie bo sa marnymi aktorami."

Osobiście nie uważam, że Emma ma sztuczną jak plastik buzię albo nie umie grać - wprost przeciwnie, sądzę, że gra bardzo dobrze i jest naprawdę utalentowana. Ale jeśli chodzi o to, że obydwoje się szczerzą do kamer i zarabiają na swoich twarzyczkach, to całkowita prawda =( Rupert jest skromny i właśnie to mi się u niego podoba. Jest świetnym aktorem, pomimo, że widziałam tylko "Harry'ego Pottera...", ale zamierzam zobaczyć jeszcze "Driving Lessons". Nie wątpię, że się stara, naprawdę go lubię i zapisuję się do fanclubu!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones