Rupert Grint

Rupert Alexander Lloyd Grint

8,1
31 653 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Rupert Grint

Mimo to ze do aktora grającego Harego czuje większa sympatie..(hehe) to muszę przyznać ze Rupert gra o sto razy lepiej od niego !! Słyszałam taką plotke że jakiś reżyser zarzucił mu ze widzi kogoś innego na jego miejsce a on sie wkurzył i powiedział ze sam odejdzie bo on juz mu to daje delikatnie do zrozumienia od dawna. a ja na to że skopie temu gosciowi tyłek jak powzoli odejść Grintowi i wiecej na harego nie pójde!

użytkownik usunięty
__Magda__

Ja od samego początku wiedziałam że Rupert jest lepszy od daniela Umię angielski I dlatego chciałambym spotkać się z nim jest bardzo piękny
Ula

użytkownik usunięty

Rupert jest...... nawed nieda się tego określić.

Co tu dużo mówić... Rupert rulez :D:D.
P.S: A widziałyście jego sexi plecki? Ten Daniel to (c)herlak a nie facet :/

Może bez przesady-nie jest piękny, ale fakt jest serio dobry! Ja też nie pójdę na Harrego Pottera jeśli wyrzucą kogokolwiek z tej paki-to już nie bedzie ten klimat. Jeżeli to zrobią, nawet nie kupię pirata (tej części)!

użytkownik usunięty
__Magda__

Sądze że lepiej gra od Daniela! Czuję do niego większą sympatię i wogóle jest milszy i żadziej się wnerwia niż Dan.Nic na to nie poradzę że Rupert jest fajny ale bardzo sie zmienił .Pamietam go w pierwszej części!Był taki mały i niezdarny ale później dorósł i to za bardzo.Jest chudy ale wysoki tak jak ja.Mimo że jestem chuda i mam 12 lat to mam 155 cm wzrostu.Mam nadzieję że kiedyś spotkam całą trójkę przyjaciół spotkam na żywo.Wtedy to będzie moja ulubiona chila w zyciu!

użytkownik usunięty
__Magda__

Uważam iż że ponieważ Rupert o wiele lepszy od daniela! Rupert HEHE!!!!!!!!!!

użytkownik usunięty

Uważam, że Rupert jest lepszy od tego Daniela, ponieważ ma świetne poczucie humoru jak ja.A najlepsze jest to, że strzela fajne miny podczas filmu i nie tylko.Jest jeden minus, Rupercie nie zapuszczaj tych długich włosów!!!!!!!!!!!!!!!!!I prosze nie opuszczaj filmu, przecież jesteś najlepszy.
Anita J.

użytkownik usunięty

Chyba chora jesteś idiotko on właśnie tylko dzięki tym długim włosom jest super!!!!!!!!!

użytkownik usunięty

On jest supper, włosy, te rude, piękne włosy, jak ja zazdroszczę jego dziewczynie, tu nie magia we włosach, bo On byłby supper nawet bez nich...

użytkownik usunięty
__Magda__

elegancka postać o nienagannych manierach
Pozdrowienia dla Rona

użytkownik usunięty
__Magda__

Rupert jako Ron to najtrafniejszy wybor obsadowy w HP. Do wiekszosci aktorow musialam sie dlugo przyzwyczajac, a kiedy po raz pierwszy zobaczylam Ruperta, po prostu wiedzialam, ze nikt inny nie zagra Rona tak dobrze. Ma rewelacyjna mimike twarzy :) Film bez niego stracilby duzo na swoim uroku.
Ech... szkoda ze nie jestem mlodsza... o jakieś 10 lat ;P
Ale przynajmniej jestem ruda :)

użytkownik usunięty

Też tak uwazam:-)Ja bardzo chciałabym być ruda...Uwielbiam rude włosy!One sa super!I Rupert też!

użytkownik usunięty

Wiele osób sądzi, że rudzi fałszywi, ale ja kocham rude włosy i na szczęście sama jestem ruda! Pozdrowionka dla rudych fanek i of course dla samego Ruperta!

użytkownik usunięty

Fałszywi są ci co mówią o fałszywych rudych((jakim cudem Rupert mógłby być fałszywy, jemu sława jeszcze nie uderzyła do głowy. I miejmy nadzieję, że nie uderzy!))

jesli twierdzisz ze nie udezyla mu woda sodowa do gtowy to wejdz na te oto strone:
http://www.filmweb.pl/Co,Rupert,Grint,kupi%B3,swojej,rodzinie,za,honorarium,akto rskie,,temat,Topic,id=372497 [www.filmweb.pl/Co,Ruper ...]

jesli twierdzisz ze nie udezyla mu woda sodowa do gtowy to wejdz na te oto strone:
http://www.filmweb.pl/Co,Rupert,Grint,kupi%B3,swojej,rodzinie,za,honorarium,akto rskie,,temat,Topic,id=372497 [www.filmweb.pl/Co,Ruper ...]

użytkownik usunięty
__Magda__

jezeli wy wszyscy uwarzacie ze Rupiec(Rupert) jest lepszy od dana to sie grubo mylicie a tak wogule to zazwyczaj nie odpisuje na takie bzdury jak wy tu piszecie cuz tu dodac jeszcze _-_-__-_aaaaaaaaa jeszcze raz powturze ze to jedna-wielka-bzdura!!!!!!!!!:P

użytkownik usunięty

ty głupia małpo Rupert jest najlepszy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

użytkownik usunięty

Debilko Radcliffe się nie umywa do Ruperta, Dan jest cały sztuczny i nienaturalny z dziadowskim uśmiechem i wydepilowanymi brwiami, a Ron szczery otwarty sympatyczny i przystojny!!!!! Wypisujesz największe bzdury na forum!!!!!!!!!! Dan bleeee! Pozdrawiam kochanego Ruperta!

użytkownik usunięty

Rupert's the best. He is the champion for everybody. PS you're silly...

użytkownik usunięty
__Magda__

Ja uwżam że Danielek Emi i Rupercik wszyscy grają świetnie jestem z nich zadowolona i nie ma tu że on czy ona jest lepszy wszyscy są zajebiści.Ale bardziej przepadam za Danielkiem i Emi ale Rupercika też lubie.

Emma Watson

użytkownik usunięty

Ja uwazam ze Rupert jest najlepszy z nich wszystkich!!!!!!! Dan i Emma sa sztuczni a Rupercik jest po protu ZAJEBISTY!! kocham jego długie hery!!

użytkownik usunięty

On jest słodziutki;-))))

Ja tam go ubóstwiam! Jest przecudny i tyle!!! Dan się może schować;-)

Nutellka

__Magda__

szczerze to tez uwarzam że rupert jest lepszy od daniela . ale wkurzają mnie gadki typu kocham go dajcie mi jego e-mail itd to przeciez idiotyczne ludzie zachowujecie się jak stado rozwydrzonych pięciolatego które uwilbiaja kena i chca za niego wyjść

__Magda__

Tak, jest dużo lepszy od Daniela i Emmy. Jest w tym filmie taki... naturalny:) Mi osobiście żadna część Harrego (filmowa) się nie podobała, chodzę na nie tylko dlatego, że Rupert jest świetnym aktorem:D

__Magda__

Proszę, proszę, co za dyskusja, zaraz iskry polecą! Ja tylko zapytam, czy to chłopię ma jakiś problem z włosami? Całkiem interesująca twarz, a tu nagle - takie kłaki a la piłkarz NRD :) Ponadto, bez niego samego Ron miałby tyle wdzięku co Parszywek :) Łączę się w bólu oczekiwania na kolejne części filmowe...

Juni

powiedz swojemu nauczycielowi polskiego ze nie umie uczyc! mowi sie "MNIE sie nie podoba".(bez urazy)

__Magda__

Jest najlepszym aktorem z młodego pokolenia pokazanym w Harrym. Gra lepiej od Radcliffa, czy panny Emmy. Sądze że będzie o nim jeszcze głośno.

yorar_jk

tak Rupert gra o wiele lepiej niż Radcliff:)

__Magda__

On jest najlepszy! I nie jest szczutczny tak jak Daniel. Kucze...ludzie wy tego nie widzice (pisze to do jego antyfanów oczywiście)! On jest naturalny a nie taki udawany. To najlpeszy wybór aktorski w HP!!! I super wygląda w obecnej fryzurce!!
LOVe!!!!

__Magda__

uważam że rupert zawsze był jalepszy z całego trio. jego wygląd, zachowanie i te powalające miny. to jest to!!

Myore

Zgadzam się w 100%. On jest najlepszy z całego filmu! Super! Świetnie gra!!! LoVe, LoVe!!

ana29

Rupert przebija wszytkich... ma super mimikę twarzy... Rupert rulezzzz...

Woordoo

nawet nie wiecie jak bardzo się ucieszyłam czytając wasze wypowiedzi :). już myślałam że wszyscy zapomnieli o kochanym Ruperciku i wychwalają pod niebiosa tylko dana, podczas gdy rupert siedzi w koncie nie zauważony :(
a przecież (zauważyłam że nie tylko ja tak sądzę) gra świetnie!!!! jego twarz ciągle się rusza, ma jakiś wyraz i o to chodzi. a radcliffe tylko marszczy brwi. no dobra bez przesady, ale rupert nadaje odgrywanej przez siebie postaci swoisty wyraz i bardzo mi się to podoba :). rupercik rządzi, jest lepszy. pozdrowionka :*

Pin_up_Margolcia

ja uważam że jest 1000 razy lepszy od radcliffa on jest sztuczny a rupert nie świetnie gra ma poczucie chumoru czegusz chcieć więcej
brdzo go lubie

MarchGirl

Może funclub założymy hehehe :P Rupert rulezzz..

ana29

To byłoby nawet sensowne!!! Rupert jest super!!! Nie lubiłam Harry'ego Pottera, ale jak poszłam pierwszy raz na film to od razu mi się spodobał! Gdyby nie Ron to byłaby klapa!!! Pozatym jest strasznie przystojny

wodnik_15

Zgadzam się, Rupert jest najprzystojniejszy z całego filmu :))

__Magda__

Rupert jest milion tysięcy lepszy od Radcliffa :) Radcliffa wogóle nie cierpię, jak można było wziąć do filmu o Potterze kogoś, kto kompletnie nie potrafi grać? Grint jest najlepszy z wszytskich dzieciaków z Pottera (pod względem gry, oczywiście). Co do urody, to się nie wypowiadam...mi się wogóle nie podoba.

Skylaria

Rupert jest no... 49 procent lepszy i od watson i Radcliffa.
Radcliffowi wycodzą miny jak manekinowi na wystawie, a rupert do strzelania min jest poprostu urodzony, a Dan jest poprostu ... SZTYWNIAKIEM! Rupert na przyszłość powinien być aktorem komediowym.
O Emmie nie można powiedzieć nic złego.

Pozdro 3mcie się!!!!!!!!!!!!

Harry_Potter_2

do HARREGO POTTERA: jezeli uwazasz ze daniel jest sztywniakiem w grze aktorskiej (co popieram) to czemu masz go w swoich ulubionych? nic do tego nie mam,ale pytam z ciekawosci ;)

FiFi19

Tak jak w książce Potter zbiera same nagroy a nikt nie pomyslli o biednym Ronie ;P
Też go lubie;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones