Rose McIver

Frances Rose McIver

7,9
3 894 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Rose McIver

W książce Lindsey była młodsza od Susie o rok, a ta aktorka jest starsza o 7 lat od tej odtwarzającej główną rolę... Nie pasuje mi to...

Dzasmin

ale wiekszosc czasu w ksiazce poswiecona jest wiekowi Lindsey do którego Susie nigdy nie doszła. Przecież Lindsey dojrzała.

Dzasmin

to że film jest na podstawie książki nie oznacza że musi być w nim wszystko takie same.

BlackRose58

poza tym Rose była wystylizowana tak, żeby wyglądała na młodą nastolatkę i faktycznie tak było

Dzasmin

mi też to nie pasuje, bo jak chodziły razem do szkoły to dziwnie to wyglądało i zanim Susie powiedziała zdanie, że "moja młodsza siostra dorasta" to myślałam, że ona starsza jest...

użytkownik usunięty
aleera89

ja tak nie pomyslałem, cały czas wydawało mi sie że Susie jest starsza, dopiero po śmierci Susie dostrzegłem, że ta aktorka jest starsza od tej która wcielała się w Susie, ale na motałem...

aleera89

Na początku filmu było powiedziane że Susie jest najstarszym dzieckiem. Więc nie wiem dlaczego myślałaś że jest młodsza...w późniejszej części filmu (już dawno po śmierci Susie) Lindsay musiała wyglądać na starszą bo przecież już dorastała. Nie mogła być ciągle małą dziewczynką jak czas leciał... gdyby Susie żyła też była by starsza.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones