Romola Garai

Romola Sadie Garai

7,3
3 996 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Romola Garai

Widziałam ją tylko w 2 filmach : "Danielu Derondzie" i "Pokucie", ale już polubiłam jej grę, zwiewność na scenie oraz to, że widać w każdym ujęciu jak mocno się stara ;-)

użytkownik usunięty
kateliza

Jak fajnie, że nie tylko ja ją uwielbiam, bo do tej pory spotykałam się głównie z określeniami, że Romola jest denerwująca ;).
Jeżeli chciałabyś w czymś jeszcze ją zobaczyć, to polecam Ci filmy "Angel", "Głos wolności" i "Nie oddam zamku".

Po przeczytaniu informacji o filmie "Angel" mam wielką ochotę go obejrzeć. Dziękuje Akaterine, że mi go zaproponowałaś bo kocham filmy kostiumowe, szczególnie z epoką wiktoriańska, nie mowiąc już o czasach Jane Austen ;-) I nie mogę się doczekać "Emmy" z BBC z Romolą ;-)) pozdrawiam

kateliza

W "Ja w środku tańczę" 2004 też fajno grała typowa angielka ale jak najbardziej pozytywnie ma coś w sobie sympatycznego innych filmów z nią nie widziałem ale muszę coś jeszcze obejrzeć przynajmniej "Nie oddam zamku". bo podobno fajny film.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones