Romola Garai

Romola Sadie Garai

7,3
3 996 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Romola Garai

Drodzy wielbiciele Ramoli!

Podejrzewam, że to właśnie ta aktorka zagrała główną rolę w kostiumowym melodramacie (?), którego zaledwie fragment miałam okazję obejrzec w tvp 1 czy 2 jakiś czas temu...
Próbuję ustalic tytuł tego filmu.
Młoda dziewczyna ma jakiegoś adoratora, ktorego odsyła z kwitkiem, ponieważ na celowniku ma już bogatego (pułkownika?) arystokratę, podstarzałego, ale bardzo bogatego. Samotny- bez żony, mieszka w pobliskiej posiadłości i przyjaźni się z odrażającym kolesiem, który nie odstępuje go na krok. Są jakieś zabawy na pikniku, główna bohaterka okazuje się iście zręczną łuczniczką, czym zwraca na siebie uwagę owego mężczyzny... Potem zaczynają się spotykac ukradkiem, ale odrażający typek się zorientował i uknuł jakąś intrygę- pojawia się jakaś baba z rzekomo nieślubnymi dziecmi tego bogatego...

Zupełnie nie wiem co to za film, może na podstwie książki w stylu "Duma i uprzedzenie", chyba produkcji angielskiej, akcja możliwe, że także rozgrywa się na Wyspach... I jeszcze jedno- główną rolę męską zagrał taki wysoki aktor, ciemne włosy i jak na rolę amanta- niezbyt przystojny... Tyle pamiętam. Będę bardzo wdzięczna za pomoc!

użytkownik usunięty

Daniel Deronda, serial BBC na podstawie powieści George Eliot.

użytkownik usunięty

Bingo!
Kłaniam się uniżenie i bardzo dziękuję!

PS Romoli, nie jak napisałam, Ramoli (hihihi).

użytkownik usunięty

Bardzo fajny serial, trzeba przyznac, chociaż to zakończenie, kiedy okazuje się, ze Daniel ma żydowksie korzenie bardzo naciągane!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones