Romola Garai

Romola Sadie Garai

7,3
3 996 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Romola Garai

Oderwac się od przypiętej jej etykiety "Dirty Dancing 2", który bądź co bądź, do ambitnych nie należy, a co najwyżej może byc "góru" młodziutkich nastolatek/mam dopiero lat 15, ale przeszłam już fazę "swiitaśnych love storyy, w roli głównej ze "słitaśnymi buśkami"/.
Pokuta film zmuszający do głębokiej refleksji, a Romola pokazała w nim co potrafi. Może nie jest wybitnie utalentowana, ale w "Pokucie" oddała emocje, i przynajmniej moim zdaniem zagrała przyzwoicie.

alpm

Absolutnie się z tobą zgadzam. Według mnie w Pokucie była jednym z najjaśniejszych punktów.

użytkownik usunięty
alpm

Akurat "Dirty Dancing 2" nie widziałam (nie licząc pierwszych 10 minut, po których uznałam, że to nie dla mnie), więc dla mnie Romola żadnej etykietki nie ma. Pierwszym filmem, który widziałam, był "Daniel Deronda" i po nim uznałam, że jest świetna - a kolejne filmy tylko to potwierdziły. Bardzo mi się podoba to, jak potrafi operować swoim głosem (np. w Pokucie jej głos brzmi zupełnie inaczej niż w Amazing Grace, a prywatnie Romola mówi jeszcze inaczej), i że potrafi wyrazić wiele emocji samym spojrzeniem, gestami czy mimiką. Poza tym to inteligentna dziewczyna. Wprawdzie nie ma to może wpływu na jej umiejętności aktorskie, ale zawsze miło czyta się wywiady, w których mówi do rzeczy.
W tej chwili Romola to zdecydowanie jedna z moich ulubionych młodych aktorek.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones