Romola Garai

Romola Sadie Garai

7,3
3 996 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Romola Garai

O boże :O nie wierze w to co widzę !!! Jak ona może być w rankingu przed Meryl Streep ? Ludzie co się z wami dzieje?!?!?

użytkownik usunięty
smerfetka9601

I czym się tu ekscytować? To tylko ranking, i to niezbyt obiektywny biorąc pod uwagę, ile głosów miała Meryl Streep, a ile Romola. To że jedna będzie przed lub za drugą nie znaczy, że któraś JEST lepsza lub gorsza - to tylko chwilowy wynik (który pewnie się zmieni "dla zasady", gdy ludzie będą nisko oceniać Romolę, żeby tylko spadła w rankingu i nie była lepsza od ... - tu wstaw dowolne nazwisko...)

smerfetka9601

jej spokojnie ;]] chrzanić ten ranking i tak nigdy nie będzie sprawiedliwy a co do tej Ramoli to i tak zaraz będzie niżej

smerfetka9601

<<<O QRWaAAaAaAaAaaaaaaaaaaaaaaaaAAAAaAAaAAAaaAaaaAaaAAAaaaAA(...)(DURZO CURV)(Durzo curvów i durzo różnych takich słotkich cókierkowo smerfetkowo różowo pietnastkowo sweetnych żechy <----rzeczy...jakby jakiś pseudointelYgent NIE WIEDZIAŁ albo po porostu jakiś zwykły urzytkownik, użyszkodnik, jaka ktoś NjEwIEdZIAU>) (...)(...)>>>
<<<:O :O :O>>>
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!111!!!1!!11!1111111111
<<<:O:O:O:O:O>>>
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA11!!!!1111111111!!11!1111!
<<<tu majo być buźki w których otwór morzna wsadzić palec,npszkłd takje: :O :O :O :O>>>
O boże :O, o borze :O o muj słotki borze :O (czemuś mje opuścił borze muj ukohany, ulubiony)!!!11!???//???? ja też w to nie widzę w to wszystko w co widzę w co wierzę i w to co chcę wierzyć i w co niewierżę ale w co widzę i w to co wierzę oraz w to co widzę (wjem, wjem to bżmi głópio-cukierkowo-smerfetkowo-9061, ale prosze zrozómcjie mje, to zdanje jest wbref (a może w brew>) pozorom całkiem składne jest i terz cąłkiem logiczne) !!!...........taq, taq, wjem ...... WJEM, WJEM O TYM, WJEM, WJEM O TYM, trochie jednak głupio to bżmi, bo nienapisałżem na końcu kropki, ale co zrobić, zkoro na tym filmwebie nie morzna nawet cofnąć się wstecz ani w popszek a ni nawet o 5 lat nazad :(((?:O:O:O:O:O:O:O:O!1111!!!!111 tragedia!!!!!!!!! dramat!!!!!!!! i co my teraz zrobimy?????? WJEM!! WJEM
shybko bieszmy sie za rejestracje kąt(ów-bo jakoś dziwnie to wyglonda, dlatego kątów, w sómie to lepiej brzmi to nisz npszkład kontów - nie uwarzacie? bo ja uważam...i to bardzo :))) szcvzególnie uważam na przejściu żeby nic mnie nie rozgniotło, np tir z tirówką w środkó, no dobra zamykam ten głupi nawjas bo on mi zaraz explozion pod ciężarem i co bedzie? moje złote myśli wybuchną i rozlizoł się na wszystkie strony, a teraz z renką na sercu za mykam nawjas. O!!) na wp skonbczylem .. czyli wirótalpoland, i później zakładamy konta na fw (tak z 8000 ty i z 8000 ja) no to w sumie będziemy mieć ich 16000 (wiem, wcionż mało jak na tako wielką aktorke jak Striip ale cusz poradzić?? więcej niż 8000 kont z jednego IP wirtóalna Polzka nam zablokuje bo to nie ma tak łatwo rzeby se kurde karzdy zakładał durzo kont na e m aila i rzeby każdy miał właśnie durzo kont na emala !.
Dokładnie sobie to pomyśłałe m!!1111111111!!111!111!111!!!! co się dzieje z tymi lódźmi, rzeby meryl striip była niżej niz jakaś Merryl Streep to jest po prostó HORE, normalnie HORE, HORE, MORE!!! zgłaszam to do administracji filmwebu i nih sie tym zajmo sqrviele, bo to normalnie przenosi wszelkie morzliwe i nie morezliwe pojencia, nawet jak o tym pomyśle to i tak robi mi sie słabo, nawet jak o tym nie myśle, wystrarczy że pomysle!! !!111!1111
[Fbref pozorą moie wypracOwAnko jest barzo lgoiczneE.,.}

dobra więc koniec tego zrżędzęnia:
oto pierfsza nazwa kąta.....zapomnialem dodać - tfojego kąta...
Meryl_striip_jezd_sópcio!11!!11!!!111!!!1!!!!11!!11111 - czyli -_-_- jestem póściutka nastolatka z nieregulanrół mjesiączkoł zakładajonca głópie temaciki - to bendzie tfoje

(...)

porządny użytkownik_porządnego portalu - czyli Filmwebu - to będzie moje...

[Wbrew pozorom moje wypracowanie jest bardzo logiczne...]

no nóż...Shit happens....


użytkownik usunięty
rpd0

Ja tam się już dawno tym rankingiem nie przejmuję. Przecież tworzą go fani ,,Zmierzchu" i ,,Hajt skul mjusikal", a nie ludzie, którzy potrafią dostrzec, czy ktoś gra dobrze czy nie.

A co do wypowiedzi użytkownika wyżej...wybacz, ale nie dostrzegłam w niej sensu. Nie lepiej byłoby napisać w dwóch zdaniach, o co chodzi? Czy to ma być jakaś parodia wypowiedzi dziewczynek wzdychających za Pattinsonem?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones