Robert Więckiewicz

8,2
82 633 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Robert Więckiewicz

za ciemno włosy ufarbowane do jasnej twarzy i jasnej oprawy oczu -strasznie się to gryzie i mnie drażni

marcalina

a ktoś Cię zmusza, żeby patrzeć na niego -_-' ??

Tarantinka19

Dziewczyno wyjdź i nie wracaj, że tak się wyrażę. Co ma piernik do wiatraka. Pewnie wolisz aktorów typu Paweł Małaszyński, Filip Bobek. Tu liczy się kunszt aktorski, talent. Wygląd ma zerowe znaczenie. Robert jest aktorem, którego szanuję bo w każdym filmie/serialu, w którym wystąpił nie ma co mu zarzucić. W każdym filmie podwyższa poprzeczkę. Na dzień dzisiejszy jest nr. 1 w Polsce. Jego role w "Odwróceni", "Vinci", "Wszystko będzie dobrze", "Świadek koronny", "Południe-Północ" to majstersztyk. Zresztą czy on w jakimś filmie dał ciała? Nie! Nawet jeśli wystąpi w jakimś tandetnym filmie to o tego pana się nie martwię. U niego znajduje same plusy. Taki aktor to diament.

marcalina

Robert Więckiewicz to jeden z najlepszych, jak nie najlepszy, aktor, chyba można tak określić - młodego pokolenia, a Ty tu wyjeżdżasz z jakimiś kosmetycznymi pierdołami :/

marcalina

Zdziwiło mnie to, co napisałaś. Właśnie sęk w tym, że Robertowi bardzo pasują jego czarne włosy. Są niesamowite. Ma 43 lata i w 100% stwierdzę, że wygląda lepiej niż nie jeden polski (młody) aktor. Zresztą w aktorstwie nie chodzi tylko o urodę, ale przede wszystkim o talent. A on niewątpliwie go posiada. Ciekawa jestem czy oglądałaś chociażby jeden film z jego udziałem. Czy oceniłaś po prostu po jednym zdjęciu.
Radzę przyjrzeć się bliżej jego biografii i doświadczeniu, które na pewno przyćmią i zagłuszą "niepasujące farbowane włosy" ;)
pozdrawiam.

marcalina

Masz racje , dziewczyno, masz rację. Piszę do Marceliny. Niech się inne nie wtrącają i całują fotki z Więckiewiczem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones