Robert Więckiewicz

8,2
82 633 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Robert Więckiewicz

Więckiewicz niczym nie przypadł mi do gustu.Oglądałem kilka filmow z jego udzialem i odnosze wrazenie ze jest sztuczny i gra na siłe.Niczym nie imponuje,nie zachwyca, nie wiem czym tak się podniecacie, wcale nie jest dobry.Mnie strasznie irytuje, nie kupuje tego co soba reprezentuje jako aktor.Zresztą w tych czasach wiekszosc aktorów POLSKICH wg mnie to beztalencia.Lata 70,80,90 to były czay prawdziwych AKTORÓW.

javy87

Masz gościu rację, co do spostrzeżeń o aktorach. Nie rozumiem także, jak można Więckiewicza nazwać przystojnym, chyba, że się pochodzi ze zdecydowanie szpetnej rodziny, gdzie mężczyźni mają wzrost poniżej 165 cm i twarze Beli Lugosiego.

penelopa7

Droga Penelopo, chyba musisz odstawić Cosmopolitan i rozejrzeć się po świecie rzeczywistym – dookoła ludzie bez botoksu, ton makijażu i ciuszków za kilka tysi. Ba! Są tacy, którzy doceniają naturę i nic ich nie obchodzą rozgrywki typu tap madl (ciężko uwierzyć, nie?). Jestem ciekawa, kto właściwie zasługuje na miano „przystojny” według Ciebie – oświeć :)

javy87

ja się na przykład podniecam z tego tytułu, że moje odczucia co do gry Pana Więckiewicza są całkowicie przeciwne do Twoich. osobiście kupuję go w pełnym pakiecie. za Cumę i Nauczyciela Andrzeja będę go wielbić do końca życia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones