Robert VaughnI

Robert Francis Vaughn

7,3
2 288 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Robert Vaughn

że tak z twarzy rozpoznawalny i charaktrystyczny (z urody) aktor jeszcze nikogo nie zachęcił do komentarza. To prawda - ten facet należy do tej kategorii aktorów z tzw. II ligi , którzy stojąc w cieniu gwiadz pierwszego planu tworzą isttne tło, uzbarwiają zaplecze filmu, nadając mu to co ja nazywam bazą. Film moze mieć świetną fabułę ale bez interesujących postaci w tle, w drugim planie może okazać się niewypałem. Robert V. takie role grywał. I chylę czoła przed nim teraz gdy przekroczył 70 lat i grywa sporadycznie, od czasu do czasu. Wspomnę tylko dwie role w jego dorobku : w "siedmiu wspaniałych" i w "Płonącym wieżowcu". Ja go zapamiętałem z tych ról..

użytkownik usunięty
Przemekm

Był jeszcze "Waszyngton za zamkniętymi drzwiami" /serial tv/ i inne. Ale Robert Vaughn to nie jakiś tam aktor drugoplanowy! W latach siedemdziesiątych grywał w angielskiej serii filmów kryminalnych tv TCM. To zawodowy fachura! Ktoś, kto sam jest "gwiazdą", bo ma talent i coś do powiedzenia i niejedna tandetna szmirowata aktorzyna mogłaby/mógłby Mu tych cech pozazdrościć... R.V. to KTOŚ!...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones