Robert MitchumI

Robert Charles Durman Mitchum

7,9
4 460 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Robert Mitchum

Trzeba go wymieniać razem z M. Brando, R. Redfordem, R. de Niro, A. Pacino jako najwybitniejsi aktorzy amerykańscy

maciekd_filmweb

Mitchum na pewno nie bylby ani w pierwszej 5, ani 10 rankingu dla najwiekszych aktorow Hollywood.
Dobry aktor, ale to nie gwiazda pokroju Pacino, Brando, Bogarta i wielu innych.

Qjaf

Bo ludzie mają ciulowy gust, to co ja im na to poradze. Ładne jest to co się komu podoba, a w większości przypadków ludzie lubią kicz.... Normalna sprawa....

kassar

Kicz kiczem, ale wymieniony przeze mnie przykladowy tercet mial chyba jednak sporo wiekszy wklad w kino amerykanskie. Abstrachuje od rankingow. Lubie Mitchuma, ale po prostu nie jest moim faworytem.

Qjaf

Dla mnie wybitniejszy niż Bogart czy Pacino. Po prostu znakomity aktor w np.w "Nocy myśliwego" - nikt nie zagrałby tego lepiej. Charyzma po prostu niepowtarzalna. Na mnie nie działa gra Pacino - nuda po prostu, ospałość, ale Mitchum wywołuje dreszcz - strachu i oczu nie można było od niego oderwać. Genialny, niepowtarzalny talent.

epilenka

Jak zwykle to kwestia gustu. Cos jednak odroznia dobrego aktora od bardzo dobrego, a bardzo dobrego od wybitnego. Wlasciwie to wszystko mozna zakwestionowac przeciez :)

Qjaf

23 miejsce na liście aktorów wszech czasów... chyba tej listy nie robili fani Vegi...

yulbeano

Dokladnie. 23 miejsce odroznia od miejsca 1 czy 2 itd. :)

Qjaf

Dokładnie, to miałbyś rację, gdybyś pisał o skoczkach narciarskich...

yulbeano

Uuu, kiepskie porownanie, bo akurat przeliczniki w skokach, a takze wczesniejsze regulaminy byly wielokrotnie krytykowane.

Qjaf

Uuuu, kiepskie zrozumienie, bo akurat nie chodziło mi o żadne przeliczniki, tylko o ilość uczestników.. Sayonara..

maciekd_filmweb

Też tak myślę! Szkoda, że po śmierci tak szybko o nim zapomniano

witmannn

A ja się zgadzam z tym, że Mitchum był wielki. Dla mnie, z klasycznych aktorów złotych lat Holywood, Mitchum, Bogart i Lancaster to prawdziwi mistrzowie.

miczum

dokładnie. Do tego jeszcze Douglas, Wayne i kilku innych

maciekd_filmweb

Taaa... Brando.... to sie już nudne robi, ale ok. masz prawo do takiej opinii, nawet jeśli się mylisz.

maciekd_filmweb

Do De Niro czy Redforda to mu daleko, ogólnie bardzo sztywny aktor, na starość już lepiej grał, ale za młodego to tragedia.

goly

ale przecież Mitchum to gwiazdor złotej ery, więc porównanie do Pacino czy Redforda średnio trafione. Dla mnie Mitchum to wielka charyzma i uroda, to gwiazdor na równi z Cooperem, Grantem, Gablem, Waynem czy Stewartem.

lila_2603

no tak razem Waynem pasują do siebie :D ich gra aktorksa jest równa grze Segala :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones