Robert MitchumI

Robert Charles Durman Mitchum

7,9
4 481 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Robert Mitchum

Świetny

użytkownik usunięty

Uwielbiam go. Szaleję na jego punkcie i nic na to nie poradzę. Był świetnym aktorem, i uwielbiam jego głos, zarówno kiedy mówił, jak i śpiewał. Niedoceniony - powinien dostać co najmniej jednego Oscara, a nie tylko "nędzną" nominację.

Jaki jest twój ulubiony film z jego udziałem?

użytkownik usunięty
Justyna_0288

"Dom ze wzgórza" i "Bóg jeden wie, panie Allison".

Co do tego drugiego to się nie dziwię :), pierwszego nie widziałam...
poza tym ja uwielbiam Noc myśliwego , Przylądek strachu, EL Dorado, ale trzeba przyznać , że wszędzie jest świetny, no ale wszystkiego nie widziałam.

To może ucieszy was wiadomość że 18 kwietnia ma mieć w polsce premiera boxu dvd z filmami z Robertem? Dom od wzgórza, Przybysze o zmierzchu, oraz Dobrzy chłopcy i źli chłopcy. Tego ostatniego nie widziałem, ale 2 pierwsze są kapitalne! Niestety... w stanach box ten zawierał 6 filmów, u nas okrojono go o połowę...

miczum

Super ! Nie widziałam żadnego z tych filmów .. na szczęście ;)
Mam nadzieję ,że cena będzie przystepna

Justyna_0288

http://allegro.pl/item333789041_robert_mitchum_kolekcja_3dvd]_folia_klasyka.html

Ja, jak do tej pory, miałem okazję zobaczyć Boba jedynie w "Nocy myśliwego" i "Out of the past", ale już zrobił na mnie ogromne wrażenie (tak jak same filmy, zresztą). Mam nadzieję zdobyć więcej filmów z Mitchumem i jeśli ktoś z Was zechciałby mi w tym pomóc (tzn. jest zainteresowany wymianą) proszę o kontakt: jskadamiak@wp.pl. Pozdrawiam.

jska

Czemu wszystkie komentarze poznikały?

Jimmy

Nie mam pojęcia!!??
Wczoraj były prawie 2 strony, jak dodawałem komentarz, że Criterion wydaje Przyjaciół Eddiego!

ignacy_reilly

Mam już DVD CC "The Friends of Eddie Coyle" i chętnie się wymienie z kimś kto ma polskie napisy :)

ignacy_reilly

Niestety, nie poratuję cię, kolo. W sieci, brak polskich literek do tego filmidła...

użytkownik usunięty
Jimmy

Świetny, świetny aktor!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones