Robert Gonera

7,3
9 993 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Robert Gonera

Pan Robert mieszka we Wrocławiu niedaleko miejsca mojej pracy. Kiedyś wpadł i z początku go nie poznałem bo w TV wydaje się bardzo wysoki, a w rzeczywistości jest mojego wzrostu czyli ok. 175-176 cm. Bardzo miły i przyjemny facet.
Pozdrowienia dla Pana Roberta.

poool_2

To prawda, że w telewizji wydaje się wyższy, ale w teatrze już nie. Dziś
też pan Gonera uraczył mnie swoją obecnością w pracy, ale choć nawet z nim
rozmawiałam, to nie poznałam go, mimo że często chodzę do teatru na
spektakle, w których grywa. Dopiero koleżanka zwróciła mi uwagę, że to on.
Ekran zmienia postaci, nie zapominajmy :)

użytkownik usunięty
poool_2

Ostatnio widziałam idącą ulicą parę - ona 165 - 167 cm ( czyli mojego wzrostu ), a on jakieś 30 cm nad nią ( czyli tyle ile zawsze uważałam, że facet powinien mieć ) i doszłam do wniosku, że wyglądali idiotycznie. Mój ojciec ma równo 180 cm i wyższego już bym nie chciała, po tym co zobaczyłam ( byleby tylko nie był niższy ode mnie, chociaz miłość na nic nie patrzy ) ;)

A poza tym jeśli chodzi o aktorów, to chyba nie wzrost jest najważniejszy ;P

"Chyba"?

Al Pacino - 168 cm
Dustin Hoffman - 168 cm
Tom Cruise - 170 cm
James Dean - 173 cm
Anthony Hopkins - 174 cm
Marlon Brando - 175 cm
Jack Nicholson - 177 cm
Robert De Niro - 178 cm
Johnny Depp - 178 cm


itd, itp. Wniosek jest jeden. Najlepszymi aktorami są niscy aktorzy ;)

digital8

Sylwester Stallone - 172 ;)

vorthess

a Danny De Vito ile ma? :)

Podobno w Polsce podczas rekrutacji do szkoły aktorskiej patrza na wzrost, ale moze tak bylo kiedys, teraz moze byc inaczej. Wiem to z jakiegos wywiadu z Arturem Barcisiem, mowil ze mial problemy z dostaniem sie do szkoly ze wzgledu na wzrost. Dla mnie takie kryteria jak wzrost, waga, budowa ciala... oglonie dotyczace wygladu, sa totalna bzdura. Przeciez nie moga w filmach wystepowac same Keny i Barbie, bo wyjdzie z tego jakis "sloneczny patrol dla ubogich" :P

Pijany_Mistrz

Danny chyba 158

kj8888

Danny De Vito ma 152

Pijany_Mistrz

To Roman Kłosowski nie miałby żadnych szans na szkołę aktorską, a jakim aktorem jest, to chyba nie muszę pisać.

Pijany_Mistrz

Nadal tak jest, oczywiście nie ma to kluczowego znaczenia, ale na każdym roczniku musi się znaleźć Ken i Barbie :D

vorthess

No i po co Sylwkowi perfidnie zabierasz kilka centymetrów gnido?

digital8

Jacuś nie ma 177 cm, jest niższy.

lisoszakal

Według imdb.com ma, a to najbardziej wiarygodne źródło wiedzy.

użytkownik usunięty
digital8

To może działać cokolwiek w drugą stronę. Niżsi na początku karier są wybierani, tak, żeby nie było kłopotów przy kręceniu scen rozmów na stojąco i tak dalej z innymi aktorami - więcej jest przeciętnych niż wysokich, nie mówiąc już o aktorkach. Nie muszą się bawić w buty na obcasie, stanie na skrzynkach i tak dalej. Potem taki aktor zaczyna dostawać role, rozwijać się aktorsko i koniec końców zostaje wyśmienitym albo bardzo dobrym aktorem. Ten, kogo nie angażują, nie ma szans na rozwój.

poool_2

a ja spotkałem pana Roberta dziś na Wrocławskim rynku, byłem na obiedzie a on siedział stolik dalej i chyba udzielał wywiadu jakiejś dziennikarce...od razu go poznałem, jak dla mnie jest świetnym aktorem

PiTeRmEiStEr

Dziś widziałam pana Roberta w Łodzi na piotrkowskiej, w okularach, nie do poznania, ja mam 178 cm, a pan Robert jest ciut wyższy.

poool_2

u mnie tez byl w pracy i potwierdzil mi slownie, ze w telewizji wydaje sie wyzszy.

poool_2

Niejednokrotnie spotykałem Pana Roberta w Kalamburze, miejscu kultowym, o którym wiele by można opowiadać. Pamietam też, jak natrafiłem na niego w Empiku, podczas dnia inauguracji Jazzu nad Odrą. Był wtedy z kolegą, ja na festiwal również się wybierałem. Skończyło się na wspólnym wędrówce i piwie. Rewelacyjny facet.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones