Robbie Amell

Robert Patrick Amell

7,4
7 993 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Robbie Amell

Robbie i Stephen nie są braćmi, to kuzyni!!!

ola6945

na filmwebie pisze ze bracia ;)

ola6945

Ale podobni są niesamowicie. Może bracia cioteczni.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Balziuba

Balziuba: Obrażanie mrtmv1849 jest nie na miejscu. W polskiej nomenklaturze kuzyn i brat cioteczny to dwie różne osoby, dwa różne stopnie pokrewieństwa.
Możliwe, że zamieszanie wprowadza tutaj angielskie nazewnictwo, które opiera się na słowie cousin, które może wprowadzać w błąd, ze względu na podobne brzmienie. Po angielsku second bądź distant cousin będzie odpowiednikiem naszego kuzyna.

Tristana

A biorąc pod uwagę relacje obu omawianych aktorów to w ich przypadku pokrewieństwem będzie brat stryjeczny.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Balziuba

Widzę, że zarozumialstwo i anonimowość odbierają kulturę osobistą. Według tradycji określenia, które podałam są prawidłowe, a kuzyn to określenie nowsze, które wypiera tradycyjne. https://pl.wikipedia.org/wiki/Relacja_rodzinna

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Balziuba

Jak dla mnie nazywanie rodzeństwa ciotecznego czy stryjecznego kuzynami to jest po prostu ignorancja.. Zauważ, że tradycyjnie są to rodzeństwa sttryjeczne i cioteczne a współcześnie nazywane kuzynami- ale to wcale nie znaczy, ze to prawidłowa forma.. Po prostu ludzie mają gdzieś jak powinno sie poprawnie mówić.. niestety..

ola6945

Oglądałam kiedyś wywiad z Stephenem i Robbie'm, na którym mówili, że ich ojcowie są braćmi, więc Stephen i Robbie są kuzynostwem 1 linii. Ja też kiedyś myślałam, że są braćmi bo są niesamowicie podobni nawet jeśli chodzo o mimikę twarzy. Oglądałam wczoraj "DUFFA" i co chwila myślałam sobie "No kurde jakbym tam Stephena w ciemniejszych włosach i z niebieskimi oczami widziała", takie Robbie podobne miny robił jak robi Stephen.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones