Rob LoweI

Robert Hepler Lowe

7,2
5 291 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Rob Lowe

Rob Lowe to znakomity aktor,ktoremu nie brakuje zarówno talentu jak i urody.Niestety pozostaje jednym z tych ludzi ze świata kina,którzy są niedoceniani.

Martin_Eden

dokłądnie zmarnowany talent , tylko żałować że jego karriera sie nierozinęła , za młodu miał pare fajnych ról

użytkownik usunięty
malowany

Właśnie nie jestem pewien. Widziałem jego role w Californication i Parks and Recreation, do tego epizod w Sextape. I muszę powiedzieć, że się trochę zdziwiłem, bo myślałem że tylko w Californication zagrał kosmicznie, a tu się okazuje, że gość po prostu jest taki pokręcony. Podobał mi się co prawda w każdej roli, ale jednak wszędzie gra praktycznie to samo...

malowany

A pozniej na wiele lat utknal w telewizyjnych produkcjach... Szkoda. Aktor powinien szukac swej najlepszej roli do zagrania, a nie latwej kasy w telewizji.

malowany

Afera z seks taśmą popsuła mu wizerunek i wpłynęła negatywnie na jego karierę, która zapowiadała się inaczej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones