River Phoenix

River Jude Bottom

8,4
4 154 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby River Phoenix

czy ktoś jest w posiadaniu płyty
"Od wschodu do wschodu" - Wojtka Brzezińskiego z piosenką "River Phoenix" wiem ze można ją kupić tylko w Szczecinie

wiec jesli ktos jest z tego miasta albo ma ten song gdzieś nagrany to niech się ujawni......

River_Norton_is_gone

kiedys przez przypadek natrafiłam na ta piosenkę, tzn na wzmianke o niej w necie, troche sie zdziwiłam ze jakis polski artysta zatytułował piosenke "River Phoenix", szukałam jej ale nie mogłam nigdzie znależć, probowałam tez znależć same słowa ale tez nic, moze ty masz przynajmniej jej tekst co?:)

Sookie

mialem rok gdzie 2 lata temu jak zaczolem podziwiac aktorsto rivera i probowalem sie czegos dowiedziec z netu......oczywiscie znalazlem tylko pare wzmianek na imdb i tekst tej piosenki (niebylem wtedy doswiadczonym detektywem :)mialem na kompie ale potem gdzies mi wsiakla...teraz probowalem znalezc na necie ale juz go niema.

River_Norton_is_gone

hello :) ja mam całą płytkę Brzezińskiego i bez problemu mogę zapodać jeśli jest jeszcze taka potrzeba ;) pzdr.

emilia883

spadłaś mi z nieba....wpadnij do mnie na bloga......wpisz sie w jakims temacie! najlepiej river phoenix - edward norton i tam ustalimy szczegoły :)

p.s. swietne zdjecie masz na blogu :)

River_Norton_is_gone

p.s. fajna jest ta piosenka?? bo z tego co pamietam to tekst ma calkiem calkiem

:)

River_Norton_is_gone

emilka dzieki dzieki - składamy dzieki !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!

wielkie dzieki za songi! mam pytanko czy on ze swoim repertuarem wystepuje w teatrze czy jest poprostu aktorem udzielajacym sie wokalnie ale niema to zadnego zwiazku z jego karierą aktorska.....??

River_Norton_is_gone

tzn. to jest tak, że On nie występuje ze swoimi piosenkami na deskach teatru i nawet generalnie jest tak, że nieliczni w ogóle wiedzą o tym, że Brzeziński wraz z bratem nagrał płytę, ale zdarza się, że w różnych spektaklach śpiewa i gra na saksofonie :) na potrzeby danego spektaklu :) pzdr.

emilia883

Wiem, że odzywam się SPORO po czasie, ale może jeszcze masz tę płytę i chętnie się ze mną podzielisz, co? :)

thomsi

m_alig@wp.pl - zapomniałam podać :D Z góry dziękuję :D

thomsi

beata_2000@o2.pl jak by ktoś miał piosenkę to proszę o kontakt :P

thomsi

hej, także odzywam się po czasie, ale chcesz jeszcze tę płytę? ;)

emilia883

Emilia jakbys mogła mi przesłać tę piosenkę to byłbym wdzięczny bo nigdzie nie można jej znaleźć.moj mail krzynio888@wp.pl z góry dzieki

River_Norton_is_gone

http://www.hefi.pl/MP3/River%20Phoenix.mp3 niewiele wiecej znalazłam...

użytkownik usunięty
River_Norton_is_gone

Dołączam się do prośby o przesłanie utworu na maila: ania_romanowicz@wp.pl

River_Norton_is_gone

mam tą piosenkę całej płyty nie mam niestety

Hubert_Zimolag

Mam piosenki "River Phoenix"
Jestem bo -udarem.Józef M . Kurowski.Ja słowa,"River Phoenix".Za przelanie duszy na papierze.JA.





Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones