River Phoenix

River Jude Bottom

8,4
4 160 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby River Phoenix

Dzieci Boga, w wielkim skrócie to sekta która wykorzystywała seksualnie swoje dzieci!!!Szok, jest jednym z 30 osób które od 1990 do 2005 roku odebrało sobie życie nie mogac żyć z cieżarem iż ich własni rodzice nie rzadko byli ich oprawcami. Jestem w szoku bo przecież jego brat jak wszyscy wiedza to sławny aktor, a ich rodzice byli jakby misjonarzami w tej sekcie czyli..................Może ktoś z was wie coś wiecej na ten temat????????????????

Edward_D__Woood

http://www.youtube.com/watch?v=4wPjpx-9goA&feature=relmfu

Edward_D__Woood

http://xfamily.org/index.php/River_Phoenix
Polecam lekturę. W szczególności przerażający jest fakt, iż River przyznaje się do stracenia dziewictwa w wieku 4 lat. Nic dziwnego, że próbował zabić ból tych wszystkich popieprzonych upokorzeń sekty narkotykami. Nie jest jedyną ofiarą "cudownej" ideologii tych popaprańców. Niewyobrażale, co się potrafi dziać na świecie.

wiccecraft

Jestem w autentycznym szoku!!!! I jestem bardzo ciekawy czy Joaquin kiedykolwiek w jakimkolwiek wywiadzie odnosił sie do swojego dzieciństwa w tej sekcie???????????

wiccecraft

dziewictwa męskiego czy eee prawictwa ?

Edward_D__Woood

No nie wiem czy doslownie wykorzystywali dzieci seksualnie. Wiem tylko tyle, ze caly ten ich guru coraz bardziej zaczal namawiac swoich wyznawcow na praktyki majace podloze seksualne. Np. "Flirting Fishing", gdzie skapo, seksownie ubrani (w tym dzieci) mieli zebrac na ulicy, i tu pewna nie jestem czy oferowano tez uslugi seksualne w zamian za pieniadze. Na pewno byla wzmianka tez o tym, ze kazano spac dzieciom z rodzicami w jedym lozku w tym samym czasie jak ci uprawiali seks. River z rodzenstwem czesto grali i spiewali na ulicy, zarabiajac w ten sposob na rodzine. Kiedy ich rodzice spostrzegli, ze kult ich sekty zmierza w zlym kierunku, zdecydowali sie na ucieczke. Nie pozwoli na wykorzystywanie seksualnosci ich dzieci. River mial pare lat jak uciekli z Venezueli do USA. W tym samym tez czasie zmienili nazwisko z Bottom na Phoenix (po mitycznym ptaku Feniksie, ktory odradza sie z popiolow i symbolizuje nowy poczatek.)

Edward_D__Woood

A i jeszcze jedno. Cytuje: "Szok, jest jednym z 30 osób które od 1990 do 2005 roku odebrało sobie życie nie mogac żyć z cieżarem iż ich własni rodzice nie rzadko byli ich oprawcami." - To jest bez sensu! River nie odebral sobie zycia swiadomie!!! To jakas informacja wyssana z palca!

Edward_D__Woood

Illuminati xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones