River Phoenix

River Jude Bottom

8,4
4 154 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby River Phoenix

Właśnie obejrzałem dziś dokument z ostatnich godzin życia Rivera i różnił się nieco od tego co wyczytywałem dotychczas na stronach lub forach dotyczące jego. Dokument ten wstrząsną mnie tym jak bardzo w tak krótkim odstępie czasu tragicznie potoczyły się jego losy a mógłby do dzisiaj żyć gdyby nie....?To już bym chciał znać waszą opinie.

EHNATON2

Przegapiłam, mogłabym prosić o krótkie streszczenie tego dokumentu o Riverze gdyż myślalam ze bedzie on emitowny z czwartku na piątek a lecieł z środy na czwartek.... Tak długo czekałam i przegapiłam...

beti_yeti

Napisałem Beti do ciebie obejrzysz go :)!!!

EHNATON2

Własnie jestem tuż po obejrzeniu tego dokumentu, jestem zdziwiona i rozczarowanalekkomyślnością tychludzi, którzy zamiast od razu dzwonic po karetkę, stali nad konającym Riverem bezradnie, a być może to 5 minut uratowało by mu życie, liczyła się każda sekunda....Oprócz tego dowiedziałam się że River jednak brał od 2 lat że był uzależniony to tez była dla mnie nowość bo byłam przekonana że to człowiek który się szanował, jednak tak się stało że rzeczywistość bywa okrutna i jego przerosła był za wrażliwy na ten okrutny świat podobnie jak ja,zawsze pozostanie w mojej pamięci jako świetny aktor...i dobry człowiek!

beti_yeti

Widzę że tak samo reagujemy po obejrzeniu tego dokumentu:)

beti_yeti

nie oglądełem ale zainteresowałem się historią Rivera. Czy w tym dokumencie przewija się temat Keanu Reevsa? Podobno niektórzy oskarżają go jako współwinowajce okolicznosci prowadzacych do smierci Rivera. Wiecie w jakim sensie?

air87

Z Keanu zaczął brać narkotyki. Na planie "Moje własne Idaho"

beti_yeti

Bredzisz. Uratowali by go i za tydzień by się zaćpał już skutecznie jakby był sam. Z ćpunami tak jest, nie uratujesz ich jeśli sami tego nie chcą.

paulina152

Myślę, iż nie masz prawa stawiać takiej diagnozy skoro nie znałaś człowieka, a generalizowanie w takim przypadku jest nie bardzo na miejscu.
Nie wiemy z czym się borykał, a pieprzenie (gdzieś czytałam wcześniej), że miał kasę, sławę wygląd, więc czego chcieć więcej jest strasznie płytkie...

Redrum

Ne jest płytkie.
JAk ktoś ma kasę, sławę, to zaraz się okazuje że miał trudne dzieciństwo, złego ojca i podobne dyrdymały i dlatego musiał ćpać.
Jeżeli ktoś się wyrwał z biedy i Świat leży mu u stóp, to trzeba być skończonym durniem by to przerwać. Na własną prośbę.
Gdybym ja sie dorwał np. do ostatniej wygranej w Lotka [10 mln zł] to już nigdy w życiu bym nie przekraczał prędkości na drodze więcej jak o 20 kmh a chlał bym tylko dobre trunki w rozsądnych ilościach. Hej!

baca350

Jeżeli masz tak twardą psychikę to pogratulować :) a jeżeli nie miałaś trudnego dzieciństwa, złego ojca itp. jak to określiłeś/aś to nie masz prawa oceniać drugiego człowieka, tyle.

__Cleo Sertortii13

Błąd rozumowania.!
To Cieśla kiedys dewno temu powiedział "Nie oceniajcie bo będziecie oceniani" czym dał przyzwolenia do wszeteczeństwa.
A właśnie "Oceniajcie i wiedzcie że będziecie oceniani" - to utrzyma społecznośc w ryzach.

Poza tym jaka twarde psychika?? Prosta kalkulacja.
Mick Jagger zawsze miał przy sobie ochroniaża który miał prawo zabrac go z balangi gdy uznał to za stosowne, dlatego Mick żyje. A Keith Richards żyje dzięki Mickowi bo go zawsze wyciągał z gówna.
Dlatego obaj zyją.
A setki innych juz nie żyja bo byli durni i bogaci.
Daj małpie granat a bida pewna. Hej!

Redrum

Ale jakiej tu filozofii trzeba.Cpun to cpun.Nikt mu tego na sile nie wstrzykiwal

EHNATON2

Obejrzałem ten dokument i muszę powiedzieć że wszyscy bliscy mu którzy byli z nim są winni tego co się stało ,byli samolubni liczyła się dla nich dobra zabawa ,a panienka którą nazwano jego dziewczyną nic nie wartą dalej nie dokończę pomyślcie sami?

Julianek

Wydaje mi się, że wszystkie dokumenty z tej serii są troszkę podkoloryzowane na potrzeby tv. Mają lekko "brukowe" zabarwienie, według mnie. Mam po obejrzeniu ostatnich 24 godzin Rivera, podobne odczucia jak Wy. Byłam swego czasu bardzo zdenerwowana na to, że rodzina dała mu się zniszczyć. Nigdy jednak nie wiadomo co jest do końca prawdą, a co fikcją na potrzeby tv.
Pozdrawiam.

missaint

A Amy Winehouse??

baca350

Sama sobie winna.Nawet spiewala o swoim uzaleznieniu wiec zdawala sobie z tego sprawe.Selekcja naturalna.Takich ludzi nie zal.Zal mi innych

Lipiniorz25

Nie mów tak.
Problem w tym że wielu młodych nie wytrzymuje ciśnienia sławy. Maja za młode i chwytne mózgownice. Wystarczy że kilka razy schodzą ze sceny po 3 bisie by uwierzyć w swoja boskość. Kilka wywiadów , jakiś kasowy film, pierwsze 10 mln $ na koncie, i przeświadczenie że tak ma być do końca świata. Zaczyna sie szaleństwo, prochy, skandale itd.
A tu sie pieprzony Świat odwrócił bokiem, nie ma propozycji, fani sa znudzeni, zniesmaczeni, utrata formy, i rozpacz, a kassa topnieje szybko jak góra lodowa Tytanica. Albo szybciej.

Amy nie miała NIKOGO w otoczeniu kto by ja poprowadził psychicznie przez wejście w dorosłość.
Wielu sie to udało,. jak di Caprio, Pitt, itd.

No, miała pecha. Szkoda.
Ale przedstawienie musi trwać.
Hej!

baca350

młody to był kevin sam w domu albo dru barymore a ta ćpunka lubowała się w ekstremalnych imprezach jak lindsay lohan.to było nie uniknione jak pozyje dłużej skończy jak witni hjuston.A ta Amy była z ojcem tyle razy na odwyku i hcuj zawsze brała chłopaka ćpuna i heja.Ktoś się rodzi ćpunem ktoś alkoholem a ktoś prostytutkom tak być musi.

filthy_pig

no i ktoś też rodzi się je.b.anym śmieciem jak ty :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
filthy_pig

jesteś tak bardzo, bardzo prosty i tępy :D

yossarian84

I na tym skonczymy.

filthy_pig

ty nawet gramatyki i ortografii nie znasz , a ludzi chcesz osądzać . Nie "prostytutkom" matołku tylko prostytutką . Nikt się niczym nie rodzi, ale jeśli ktoś tak jak River urodził się w sekcie i widział rzeczy takie jako 3-4 letnie dziecko , jakich wielu ludzi nie widziało i nie przeżyło to takie coś zostaje na zawsze w człowieku, tego trudno się pozbyć.

Ritatoja

u ciebie widze za to talent w temacie inteligencie.

filthy_pig

"Ktoś się rodzi ćpunem ktoś alkoholem a ktoś prostytutkom tak być musi." Nie będę z tobą rozmawiać , bo nie będę się zniżać do twojego analfabetycznego poziomu. Wątpię czy ukończyłeś/aś trzecią klasę szkoły podstawowej z tym poziomem wiedzy o języku polskim i z tym poziomem pisania. Jeśli jednak jakikolwiek nauczyciel dał ci promocję do więcej niż trzeciej klasy szkoły podstawowej to popełnił harrakiri i seppuku jednocześnie na języku polskim , a jest to wielka zbrodnia!
Ojej! Przepraszam bardzo, to jednak nie twoja wina, ani nikogo innego:River Phoenix urodził się ćpunem , a ty urodziłeś się nieukiem , leniem i analfabetą. Polecam kanał na YouTube: Ignacy z Japonii , gdzie Japończyk pięknie mówi po polsku po 4 latach nauki, zna pochodzenie(etymologię ) wielu wyrazów i wie dlaczego są one w taki , a nie inny sposób pisane, ma też ogromną wiedzę o historii Polski. Sam twierdzi ,że nie ma żadnych problemów z ortografią i gramatyką. Jakie to smutne ,że rodowici Polacy w ogóle nie szanują swojego języka , w ogóle go nie znają i nie umieją ani pisać , ani mówić w swoim ojczystym języku. Nie odpisuj! Nie chcę cię znać!

Lipiniorz25

Uzależnienie to nieuleczalna choroba. A ignorancja to zwykły debilizm :).

EHNATON2

Nie wiesz może gdzie go można znaleźć? Albo jaki jest oryginalny tytuł, żebym mogła poszukać? Bardzo, bardzo, bardzo chciałabym go obejrzeć.

Rioriel

Znajdziesz go na YOU TUBE- składa się z 6ciu części po około 6-8 minut każda. Tu masz link do 1/6 a potem już automatycznie masz obok na pasku kolejne części.:

http://www.youtube.com/watch?v=-pSJbXfBebw

Alabe

Dzięki :) Bardzo dziękuję :)

Rioriel

Hej, wiesz może czy znajdę gdzieś ten dokument z polskimi napisami? Bardzo mi na tym zależy a nie wiem już gdzie szukać..

TheEnslaver

Na szybkiego znalazłem po rosyjsku na yt .
https://www.youtube.com/watch?v=42P-2J7m-Pc
Napisy można ustawić na polskie, a jak będę miał czas to podeśle po polsku. :)

EHNATON2

pamiętam jak to oglądałem kiedyś,chyba nawet po parę razy,w różnych odstępach czasu,gdy to pokazywali na discovery,no i fakt niestety szkoda chłopaka,dobry w sumie człowiek,tylko niestety wpadł w złe towarzystwo a potem wiemy jak to się potoczyło...

EHNATON2

Ehh, był slaby i wyciągnął kopyta, jak antylopa. Proste .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones