Rebecca Romijn

Rebecca Alie Romijn

7,5
5 398 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Rebecca Romijn

i Rebbeca wyglądają jak klony !! Co wy na to? ;>

Pola00

Oczywiście są bardzo podobne wystarczy porównać kilka ich zdjęć, albo filmiki na youtube. Proponuje założyć temat na blogu w którym będą ich zdjecia ;)

użytkownik usunięty
Pola00

jak tylko zobaczyłam zdjęcie to zdjęcie pomyślalam ze to Natasza

Pola00

Jak oglądałam "Femme fatale", to myślałam, że pomulili obsadę:D Są identyczne!!!!!!!!:P

Pola00

Dokładnie! Siostry bliźniaczki ;]

Pola00

Oglądając ją w "Ugly Betty" nie mogłam przestać myśleć, że skądś ją znam, chociaż wcześniej nie widziałam żadnego filmu z nią...

smerfetka

Dokładnie. Miałam to samo wrażenie. ;) Za krótki.

Pola00

No na tym zdjęciu wyglądają jak siostry bliźniaczki normalnie :)

użytkownik usunięty
Pola00

BUAHAAAAHAHA!! Przepraszam, ale gdzie Wy macie oczy??!! Niedługo ktoś tu porówna Cichopek z Longorią... To są jakieś kpiny. I kto to wogle jest ta Natasza Urbańska?? Lansują jakieś beleco a później takie porównania. :(

jak oglądałam ją w UG to się zastanawiałam skąd znam ta dziewczynę z jakiego filmu, ale gdy spojrzałam na filmografię to doszłam do wniosku,że żadnego filmu z nią przedtem nie oglądałam... wygląda jak Natasza Urbańska i stąd myślałam,że ją znam :)

pan Zdzich... najpierw naucz się polskiej orografii, a dopiero później wyrażaj swoje opinie, bo nie dość, że Twoje posty rażą brakiem znajomości zasad ortografii, to na dodatek nie wiesz o kim piszesz... Natasza Urbańska nie należy do moich ulubienic, ale faktycznie, można dostrzec jakieś podobieństwo między nią a Rebecca Romijn.

Dobre podsumowanie. Trzeba chyba oczów zapomnieć.

Pola00

dzisiaj w Ugly Betty od razu skojarzyla mi sie z Natasza Urbanska

panZdzich> porownania nie sa bezpodstawne i nie wiem co w tym zlego ze je porownujemy z wygladu? nie
mozna?

Pola00

oczywiście Urbańska pod względem talentu nie dorównuje do pięt Rebecce, ale z twarzy są podobne - głównie z oczu.

Pola00

bardzo do siebie podobne z twarzy z figury też...

Pola00

DOKLADNIE TAK!!! Gdy ja pierwszy raz zobaczylam od razu skojarzenie -NATASZA!

guga_buzka

mi przypomina Robin Wright Penn

............

guga_buzka

NIEEEEEEEEEEEE!!!

Pola00

zgadzam sie.. w x-men myslalam ze to Natasza;DDD

marjou

pana zdzicha chyba za duzo tata w dziecinstwie posuwal :)

Pola00

dokładnie - blond Natasza ;)

bardzo podobne są :)

Pola00

też uważam, że są bardzo podobne ;) chociaż Rebecca ma w sobie to "coś", czego nie posiada Natasza.

Pola00

"Co wy na to? ;>"

Uważam, że masz poważną wadę wzroku i potrzebujesz szkieł korekcyjnych lub nawet operacji laserowej.

Pola00

również byłem zaskoczony wczorajszym filmem. Pierwsze co to myślałem ,że skąś tą dziewczyne znam. Później przecież to ta babka Urbańska !!!! . Byłem zaskoczony ,że zagrała w amerykańskim filmie i to takim starym ale przecież to niemożliwe. Później scena gdzie była rozebrana i byłem w szoku ,że urbańska ma takie duże piersi. Kłuciłem sie z moją dziewczyną o to aż wreszcie musiałem spojrzeć na obsade w filmweb. Mają nawet tak samo modelowane/wyrywane brwi i oczy. Ale nie pasował mi jej bardzo doby angielski :)
Momentami myślałem sobie ,że to Milla Jovovich ...

kubek1978

Nie! Nie!! NIE!!! Rebecca milion razy ładniejsza!!!
No i jedna taka dosyć rzucająca się w oczy różnica- Rebecca jest BLONDYNKĄ!
Ale chociaż z rysów... Tak tyci...
No i Rebecca ma 180cm wzrostu. A Natasza?

I_am_a_Bad_Girl

prawie 20cm mniej ;)

Pola00

aham, racja :) sa bardzo do siebie podobne...

db2

no są do siebie podobne gównie z twarzy............

kefirhero

według mnie jest pewne podobieństwo...

Pola00

"Wg mnie Natasza Urbańska i Rebbeca wyglądają jak klony !! Co wy na to? ;>"

Coś Ci na oczy padło, zupełnie nie przypominają braci Kaczyńskich.

Pola00

bardzo, bardzo podobne, twarze wprost identyczne!!

użytkownik usunięty
Pola00

w "Eastwick" prawie jej nie poznałem, troche przytyła

Kobieca wersja Brada Pitta troche, w Godsend mogłaby ujść za jego siostrę ;D

thomsi

Gdzie one są tak podobne? W ogóle nie dostrzegam podobieństwa.

Pola00

bardziej jak siostry, mogły by zagrać razem, ciekawe co by z tego wynikło.

pseudoalias

a ja myslalam, ze bede odkrywcza. wlasnie przypadkiem przegladalam fotki beki z eastwick i pojawila mi sie przed oczami urbanska :] wczesniej jakos na to nie wpadlam. albo wpadlam i juz dawno o tym zapomnialam. takze i ja dolaczam do waszego zacnego grona uwazajacych obie panie za podobny typ urody.

Pola00

oj podobne podobne:)

Pola00

bardzo podobne. Klony wręcz.

IKnowWhatYouAre

ten sam typ, to prawda, ale liczy się SZCZEGÓŁ

IKnowWhatYouAre

W Godsend rzeczywiście momentami wyglądała jak sklonowana Natasza.

Pola00

No są troche podobne ale Rebecca bardziej mi przypomina Melisse George

Pola00

Bardzo podobne

Pola00

Na prawdę nie trzeba mieć jakiegoś wyjątkowego zmysłu spostrzegawczego żeby je odróżnić bo one różnią się od siebie znacznie na tyle, by je rozróżnić. Faktem jest że mają podobny typ urody.

nudecroft

Z profilu Urbańska, od frontu Magda Wójcik.

Jordan66

Może...

Pola00

Podobne :)
Jasne oczy,czarne brwi i królicze ząbki :)

Pola00

Nie, nie nie! Dlaczego jak widzę Rebekę to jest to miłe dla oka i człowiek jakoś lepiej się czuje, i czuje że ma udany dzień; a jak widzę Nataszę to czuję głównie niesmak...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones