Radosław Pazura

Radosław Marek Pazura

6,3
6 260 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Radosław Pazura

Gdybym miał takowego wymienić, to pierwsze skojarzenie z bardziej znanych nazwisk to właśnie pan Radosław, myślę że karierę to on robi na pleckach brata, bo tak wskazuje poziom jego umiejętności.

użytkownik usunięty
pejotha

Mógłbyś wymienić jakieś argumenty dlaczego tak uważasz?
Faktem jest że posiadanie brata aktora z pewnością pomogło mu w karierze ale nie uważam aby jego umiejętności były tak słabe jak mówisz.

Brak jakichkolwiek znaczących ról w polskiej kinematografii, plastikowa buzia, nie gra naturalnie, po prostu jest kiepski. ciężko mi wysnuć jakieś sensowne argumenty, jego gra jest irytująca dla mnie, poziom niższy niż Olaf Lubaszenko

użytkownik usunięty
pejotha

Role jeśli poszukać jakieś się znajdą np.Paweł w "Karol człowiek który..." tam moim zdaniem zagrał bardzo dobrze.
Mi bardzo się podobał jego dubbing w polskiej wersji językowej gry "Max Payne" mimo że rzadko sięgam po gry komputerowe ten tytuł jest mi dobrze znany.
Nie jest to jakiś wybitny aktor ba nie jest to nawet dobry aktor moim zdaniem przeciętny.

A jaka jest twoja buzia. Jeżeli myślisz że ładna i święta. to się na pewno grubo mylisz. Bo w dubbingu rolę Batmana dobrze użyczył głosu. A jeśli się tobie to nie podoba. To nie oglądaj i nie komentuj.

pejotha

zgadzam się, mało czyja twarz tak mnie irytuje jak jego

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones