Rachelle Lefevre

Rachelle Marie Lefevre

7,0
3 354 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Rachelle Lefevre

Niestety, Rachelle nie zagra pięknej, a zarazem niezwykle drapieżnej wampirzycy Victorii w "Zaćmieniu" - trzeciej części sagi "Zmierzch". Zastąpi ją gwiazda filmu "Terminator: Ocalenie" - Bryce Dallas Howard. Powodem rozstania z Lefevre nie była kłótnia ani skandal - to po prostu niemożność pogodzenia różnych terminów produkcji. (-rzecznik wytwórni filmowej)

Co wy na to? ;>

oluskaa

ja się nie zgadzam, ale nie mam tak naprawdę nic do gadania...
ale podobno, Rachelle powiedziała, że nie chciała zrezygnować z "Zaćmienia" - owszem, zajęłoby jej trochę czasu na planie tego drugiego filmu , ale zdjęcia do "Zaćmienia" trwają 3 miesiące i wyrobiłaby się, spokojnie. To opublikowała z liście (i nawiasem trochę się wkurzyła na wytwórnię Summit).

dla mnie to wielka strata, nie powinni jej tak po prostu wywalić. A poza tym, zmiana aktorki w połowie sagi to lekka przesada. Z resztą - Rachelle pasowała do tej roli, i wizualnie i aktorsko. Sama powiedziała, że zależy jej na "Zmierzchu", i taka prawda, że dzięki temu filmowi zaczęto ją rozpoznawać, bo dotychczas jakoś cicho było o niej, nieprawdaż?

a wy jak sądzicie?

może jeszcze cos się zmieni, ale wątpię... pozostaje nam tylko czekać na "Księżyc w nowiu" i tam wypada pożegnać Rachelle, bo nie wiem, jak wypadnie ta Dallas czy jak jej tam... ale jakoś nie wygląda jak Victoria, nawet takich włosów nie ma :P

malibu_girl

"A poza tym, zmiana aktorki w połowie sagi to lekka przesada."
- to prawda, a już zwłaszcza, kiedy w "Zaćmieniu" miała odegrać tak znaczącą rolę. praktycznie cała książka opiera się na dążeniu V. do zebrania jak największej liczby nowonarodzonych i zaatakowaniu.

osobiście nie skreślam tak od razu Bryce. fakt - jej uroda (jak dla mnie) wydaje się zbyt delikatna, jak na drapieżną wampirzycę, ale może jak ją ucharakteryzują i podkręcą jej cudne ogniste włosy, to nie będzie tak źle ;> z Rachelle najchętniej nie żegnałabym się w ogóle. (śliczna i utalentowana, dzika i drapieżna w roli Victorii), ale racja - co my możemy? pozostaje nam tylko czekać na trzecią część :)

oluskaa

To co zrobili jest okropne. Tylko ona może być Victorią! Ten jej kpiący uśmiech.

oluskaa

ale ściema! Rachelle w jednym wywiadzie mówiła, że rzuciłaby wszystko dla całej sagi. A oni ją zmienili! Ona mogła grać, jak pisałam wyżej poświęciła by wszystko. Summit przesadził.
ALE PRZYNAJMNIEJ W NEW MOON BYŁO JEJ CAŁKIEM DUŻO... KOCHAM RACHELLE I W NM BYŁA SUPER! SCENA Z JEJ UDZIAŁEM (TA Z LOTU PTAKA) DLA MNIE BYŁA JEDNĄ Z LEPSZYCH W FILMIE!

dosia95

Prawda, to ściema! bo rachelle nie zmienili bo tak im sie podobało tylko ją wyrzucili z sagi bo niedotrzymała warunków kontraktu, więc teraz to troche za późno z jej strony na żale. Wkurzona na nią jestem, bo to przez nią bedzie zmiana z obsadzie po 2 filmach, nie cierpie takich sytuacji. Także to ona przesadziła, a nie summit. Mogła sie tyle nie zastanawiać czy da rade zagrać czy nie.

oluskaa

Dla mnie to jest wariactwo... bo ona pasowała do Victorii bardziej niż Bryce...

oluskaa

Ja też strasznie żałuję, że nie będzie jej już w 'Zaćmieniu'. Rachelle idealnie nadawała się do tej roli...

magdunia93

szkoda bo inne gwiazdy filmu potrafią zrezygnować z innych projektów na czas kręcenia filmu , nawet tak obecnie rozchwytywani jak Pattison i Stewart , podpisała kontrakt to powinna się dostosować co ona się uważa za Nicole Kidman ? Szkoda bo bardzo mi się podobała jako Victoria

oluskaa

Tak macie racje... dla mnie jak zmienia się aktorkę w dalszych częściach to już nie ta sama osoba.
A tak wogóle to ona w serii "zmierzch" była świetna (zwłaszcza w księżycu w nowiu). Szkoda ,że ją zmienili bo bardziej pasowała do roli Victorii niż ta nowa. Ale wytwórnia mogła sobie odpuścić i pozwolić jej grać w "Zaćmieniu". przecież to ostatnia część z Viktorią.
No ale to nie od nas zależy. Ale mi jej będzie brakować:((((

użytkownik usunięty
oluskaa

super, wolę Bryce:)

oluskaa

Najlepsza jest Rachelle

oluskaa

Drogie dzieci... Bryce jest córką sławnego reżysera i producenta... To się nazywa życie XD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones