Rachelle Lefevre

Rachelle Marie Lefevre

7,0
3 354 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Rachelle Lefevre

Rachelle czy Bryce Dallas Howard? Rachelle jest ładniejsza, ale wydaje mi się, że Bryce ma większe doświadczenie na planie filmowym. Ale dla mnie osobiście wyglądają prawie, że identycznie więc w końcu to bez różnicy. I tak nie przepadam za osobą Victorii, która i tak w trzeciej części zginie.

użytkownik usunięty
Karolina_ zmierzch2

Rachelle ! :) idealna Victoria.

Rachelle ..

moneczka1

Rachelle Lefevre była lepszą Victorią! Taka piękna ale wredna i zimna sucz, rewelacyjna, aż ciary chodziły, Bryce Dallas Howard nie przekonywała mnie :( Taka miła dziewczynka...

użytkownik usunięty
Karolina_ zmierzch2

Rachelle :). Oczywiscie.

zdecydowanie Rachelle

izuska22

Rachelle. Bryce nie ma takiego pazura, Jak Rachelle. Rachelle to idealna Victoria. ;]

użytkownik usunięty
Karolina_ zmierzch2

Rachel jest ładniejsza?! Bryce jest ładniejsza! To moja ulubiona aktorka, kocham ją i żałuję, że nie zagrała |Viktorii od samego początku!

Uważam , że Rachele pobiła Bryce na głowę ... Ale to tylko moja opinia ;P

Karolina_ zmierzch2

Rachele zdecydowanie lepsza, bez dwóch zdań. Nie wiem dlaczego dokonano zamiany.

Karolina_ zmierzch2

w stu % Rechelle! Bryce z wyglądu jest zbyt łagodna, a Rechelle była taka drapieżna i wgl. :)

Karolina_ zmierzch2

Rachelle !<3

użytkownik usunięty
Karolina_ zmierzch2

Rechelle!!!! Co to w ogóle za porównanie?! ♥♥

Karolina_ zmierzch2

Zdecydowanie Rachelle. Może gdyby od początku grała Bryce to słowa byłyby inne, Rachelle ma dyskusyjną urodę, ale mnie idealna była jako Victoria.

Karolina_ zmierzch2

Bryce wyglądała za bardzo... niewinnie. Nie nadaje się do roli bezwzględnej morderczyni. Rechelle idealnie zagrała Victorię

Karolina_ zmierzch2

Rahelle była w roli wiktorii bardziej dzika i drapieżna, a ta z zaćmienia przypominała rozwydrzoną laleczke, ktora aż tak dobra w roli Victorii nie była.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones