Rachelle Lefevre

Rachelle Marie Lefevre

7,0
3 354 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Rachelle Lefevre

Ciężko mi ją ocenić jako aktorkę, ale jako kobieta jest przepiękna. Ma takie urzekające spojrzenie, że aż żal, że na jej stronie na Filmwebie jest czarno-białe zdjęcie!

katarzynka_3

za urodę 10/10, ,za grę nie oceniam bo tylko w zmierzchu ja widzialem ;p
mistrzostwo, szkoda,ze tak krotko w zmierzchu ahhhh

corvus1605

jest śliczna .. i świetnie zagrała w Zmierzchu .. i jak oglądałam z nią wywiady to wydaję się być naprawdę fajną osobą .. <3

Misery_

taak, ma takie hipnotyzujące spojrzenie..
a włosy w "Zmierzchu" miała cuuudowne, wyglądała jak lwica :D i rzeczywiście wygląda na sympatyczną :)

katarzynka_3

oczy, włosy i ten cudowny zachrypnięty głos. jest idealna ;)

avocado_

ja też właśnie po wywiadach z całą obsadą zmierzchu się do niej przekonałam:) minęła mi ta durna fascynacja Edwardem i zaczęłam doceniać inne postacie. A Rachelle jest świetna:)

katarzynka_3

w zmierzchu hahah, powiedziała ile 3 zdania ?? pojawiła sie na ile 5 minut ?? i najpiękniejsza ?? to juz mama edwarda ładniejsza była a juz napewno ta Alice ;)

nie wiem czym tu sie podniecać chyba ża to prowokacja jakaś :)

WODNY

że pojawiła się na 5 minut to nie może być najpiękniejsza?
czyli co, do obsady będzie zaliczana po 20 minutach na ekranie? ;)
i w zmierzchu powiedziała o ile pamiętam 2 kwestie (ludzi szli za nami, ale skierowaliśmy ich na południe, powinniście być bezpieczni & dlaczego to robisz) ale już wtedy rzuca się w oczy i w uszy. kiedy oglądałam film 26 raz już bez napisów, jej głos na prawdę nadal powalał na kolana. przynajmniej mnie. Zresztą 9 wywiadów na youtube. i urywki z planu. więc jej głosem i ciałem można się rozkoszować dużo dłużej niż 4 minuty w Twilight.
Nomen omen Ashley Greene też jest śliczna.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones