Rachel Skarsten

Rachel Alice Marie Skarsten

6,3
1 389 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Rachel Skarsten

Jako Tamsin w Zagubiona Tożsamość, aktorka ta wypadła świetnie. Podoba mi się jej tajemniczy charakter, jej takie
hmmm rozchwianie emocjonalne :D Jest świetną laską i potrafi skopać dupska nieźle. Za rolę w tym serialu naprawdę
według mnie zasługuję na szacunek

kawaleck11

Mam nadzieję, że da się ją przywrócić do życia. Była świetna.

yrrah

ona umiera? w ktorym odcinku?

oallaa13

SPOILER ALERT


Sorry za wcześniejsze spoilowanie - w ostatnim odcinku trzeciej serii.


KOLEJNY SPOILER


Ale w drugim odcinku czwartej serii się odradza. Z czego bardzo się zresztą cieszę.

yrrah

nic nie szkodzi, za tego spoilera:)

wlasnie jestem na przedostatnim odcinku 3 sezonu:) nie umiera chyba po tym postrzale, hm?

oallaa13

coś się zaraz zdarzy

yrrah

dobra, jestem po pierwszych minutach ostatniego odcinka i cofam pytanie :D

oallaa13

aaa, na przedostatnim - nie zakumałam. myślałam, że na ostatnim. :)

kawaleck11

Zgadzam się z Tobą ;D rzeczywiście w serialu wypadła nieziemsko, "urodzona do tej roli" xD i jeszcze te jej dziwne "relacje" z Bo hah aż się chce oglądać :D niby jest jej wrogiem jednak w głębi duszy lubi ją bardziej niż tylko znajomą ;pp

kawaleck11

Absolutnie najbardziej pozytywnie zakręcona aktorka, jaką miałam przyjemność "poznać", na tyle na ile można poznać aktora będąc tylko jego fanem. Sympatyczna, wyluzowana i z wielkim dystansem do siebie. Zdarzało mi się, że po spotkaniu kogoś znanego live byłam zawiedziona, cóż jeśli o Rachel chodzi, to wręcz odwrotnie, byłam bardzo pozytywnie zaskoczona :)

kawaleck11

Obecnie oglądam ten serial tylko ze względu na nią. Cudowna, piękna i co chwile coś nowego :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones