R. Kelly

Robert Sylvester Kelly

4,5
2 oceny muzyki
powrót do forum osoby R. Kelly

stary zwyrodniały pedofil .

parszywykutafon

Nie sugeruj sie tym co w mediach pisano. Dawno zostal oczyszczony z zarzutow. Krecono afere by odszkodowanie dostac podobno jak bylo z Jacksonem chocby. Pozatym "poszkodowana" nigdy nie wniosla pozwu, robila to odgornie prokuratura oraz nijaki brat Kelly'ego ktory zaczal rozpuszczac plotki. Spojrzmy na to jeszcze z innej strony. Tlumy dziwkowatych mlodocianych nieletnich groupies pcha sie swojemu idolowi do lozka. Jak poznajesz wymalowana, zdzirowato ubrana laske w klubie ktora chce sie pie.przyc w kiblu, to pierwsze co robisz to o dowod pytasz?? Tu jest raczej problem. Malolatki majace gowno w glowie, nie pilnowane przez rodzicow chetne do wszystkiego. Kolejna sprawa gdyby faktycznie stala sie jakiejs nieletniej dziewczynie krzywda przez Kellyego, czy ona jak i jej rodzice zgodzili by sie za jakiekolwiek pieniadze odwolac zarzuty?? Zaden kochajacy rodzic by nie odpuscil. Sprawa smierdzi na kilomete.

Teraz podam taki przyklad z mojego zycia. Okolo dekade lat temu, gdy bylem jeszcze uczniem 3 klasy gimnazjum, bylem na koncercie pewnego bardzo popularnego polskiego rapera. Klub byl tak urzadzony, ze na dole byla scena i publicznosc, oraz byl.jeszcze balkon gdzie uczestnicy pili i odpoczywali po zabawie. Wystapieniu rspera towarzyszylo jeszcze dwoch hypemanow ktorzy wspomagali go.na mikrofonie. Jeden z nich zrobil sobie przerwe, i zszedl ze sceny i usiadl sobie w ciemnym miejscu wlasnie na tym balkoniku. Obok przysiadla sie dziewczyna, poczym rozpiela gosciowi rozporek i nie skrepowanie uprawiala z nim seks oralny. Potem moja kolezanka gdy przechodzilismy zasmiala.sie ze to jej kolezanka z lawki. Miala 14 moze 15lat. Wyobraz sobie teraz ze ktos to dokumentuje, a owy pan w brukowcach nazywany zostaje pedofilem. Widzisz roznice? Tak to wyglada w praktyce. Gdyby ta sprawa zostala naglosniona, za chwile posypaly by sie pozwy o wykorzystanie seksualne od innych dziewczyn w podobnym wieku. To jest biznes.i tak to wyglada w przypadku wiekszosci mlodych fanek. Powinno sie raczej stawiac na wpajanie jakis wartosci moralnych, oraz na nauke szacunku dla wlasnego ciala mlodym dziewczyna, a nie wytykac pedofilie artyscie, gdy jednego wieczoru przebiera w tabunie mlodych, chetnych na zabawe lacho.ciagow. brutalna prawda, ale taka jest prawda. i

Mareve

Jestem w stanie sie z Toba zgodzic , aczkolwiek równie czesto trafiaja sie drapieżcy , zwłaszcza w show biznesie .Kazdy medal ma dwie strony . Mnóstwo spraw jest zamiatanych pod dywan .Jackson ? przyznal sie do sypiania z dziecmi w swoim łóżku , a w USA to juz powazny zarzut .

parszywykutafon

może też dlatego jestem nie obiektywny, że jestem wielkim,oddanym fanem R.Kelly'ego jaki i też fanem Jacksona. R.Kelly nawet jeśli chodzi o jego twórczość muzyczna jest bardzo niejednoznaczny. Z jednej stronie zmysłowe r&B, pościelówki, piosenki o miłości,o wierze w siebie i w ludzi o uczuciach, o seksie, przyjaźni, o wierze w Boga z drugiej zaś strony albumy "TP-3 Reloaded" (2005) czy "Black Panties" (2013) raczej w stylu hip-hopu, hedonistyczne, wręcz niezdrowo erotomańskie, i zaprzeczające postawie poprzedniej. NIgdy się nie dowiemy jaka jest prawda z Kellym. To że lubi młode dziewczyny jest pewne, aktualnie umawia się z 19latką. Możliwe też, że pieniądze i majątek uratowały go od więzienia - też bardzo możliwe. Mi chodziło tylko by podkreślić różnicę między pedofilią jako zwyrodnienie, krzywdzenie dziecka,a po prostu przypadkowego seksu z nieletnią osobą która sama tego chciała. Oczywiście, że jedno ani drugie nie powinno mieć miejsca. Jednak rozdzieliłbym te dwie sprawy. Bo co innego stary dziad rzucający się na dzieci pod szkołą, a co innego idol który sypia z fanką która ma np. 15 lat i wlazła w stringach za kulisy

Jackson z tego co wiem "lubił dzieci" na zasadzie że wzruszały go, lubił im poświęcać czas jak i uwagę. To chyba normalne. Niestety w owych czasach wszystko jest odbierane jako pedoflia. Zawsze któraś z postaw będzie krzywdząca. Cholera wie jaka jest prawda

Mareve

http://www.gq.com/story/r-kelly-confessions jak ktoś zna angielski, obszerny wywiad z Kelly'm na temat postawionych mu zarzutów. Albo gościu jest tak perfidnym kłamcą, który sam uwierzył w swoje kłamstwa, albo jest ofiarą

Mareve

Jest kłamcą.

Mareve

No jesteś mocno nie obiektywny.

Mareve

I co frajerku?! Łyso ci po 4 latach?!! Został skazany za pedofilię i molestowania!!!

sirCharles00

Frajerku, wyplywaja wlasnie informacje takie jak ta, ze dziewczyna zostala podstawiona Kelly'emu przez wlasna matke by nastepnie grac ofiare i ciagnac hajs od muzyka : https://aktualnosci.news/niepokojace-wiadomosci-tekstowe-sugeruja-ze-matka-ofiar y-przygotowala-ja-dla-r-kellyego-372079/ skumajcie ze takie sprawy nie sa czadno-biale. To jest biznes.

Mareve

za niewinnosc dostał dwa wyroki xd

Mareve

No i co kolego teraz powiesz?! właśnie teraz przeczytałem że został skazany za pedofilię i utrudnianie pracy wymiarowi sprawiedliwości!!

parszywykutafon

Pedofilia szkodzi dzieciom!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones