Piotr Dumała

6,9
244 oceny pracy reżysera
powrót do forum osoby Piotr Dumała

Miałam ostatnio przyjemność oglądać pierwszy aktorski film fabularny Piotra Dumały (na festiwalu era nowe horyzonty) chciałam go ocenić, jednak na filmwebie film jeszcze nie istnieje. Mimo to chciałabym zapytać o wrażenia osób, które go oglądały. Ja szczerze mówiąc byłam nastawiona na zdecydowanie większą ilość animacji, ale abstrahując od tego film uważam za udany. osobiście uwielbiam długie a nawet dłużące się odrobinę ujęcia, które, biorąc pod uwagę temat filmu, byly jak najbardziej na miejscu. "las" wywarł na mnie spore wrażenie, zwłaszcza, że był to pierwszy nieanimowany film Dumały. A jak wam się podobał?

Chciałabym też poprosić osoby, które umieją to robić o dodanie tego filmu do listy, bo to aż wstyd, że filmy znanych zagranicznych reżyserów pojawiają się tu na długo przed premierą, a o polskich artystach zwyczajnie się zapomina. ;)

Gradisca

rowniez mialam okazje obejrzec Las na 9.ENH.. bylam ciekawa w jaki sposob polaczy Dumala animacje z fabula.. podobala mi sie gra aktorska, piekna tonacja, przydlugie ujecia mialy sens. mam wrazenie ze nie zrozumialam jednak filmu do konca, a nie moglam pozostac na rozmowie z Dumala. a szkoda.. :)

Gradisca

genialny film!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones