Piotr Bosiacki

5,6
11 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Piotr Bosiacki
Filmomaniak2

zdecydowanie! hah :D

Filmomaniak2

wybitna postać w jeszcze młodej polskiej kinematografii!

filmomaniakyo

Zgadzam się z opinią @filmomaniakyo, ale oglądając po raz kolejny tą scenę kiedy filmowy Leszek Grzyb maże tablice, zauważyłem lekką arogancję w ruchach jego ręki, myślę, że jeśli nad tym nie popracuje to cały jego potencjał może się zmarnować.

Filmomaniak2

zdecydowanie coś w tym jest. Nonszalancja na jego twarzy dodaje mu uroku, ale z czasem może się przerodzić w zbyt wysokie mniemanie o sobie. Jednakże myślę, że wszystko jest do nadrobienia. Pozdrawiam serdecznie!

filmomaniakyo

Tak, swoją grą pokazuje nam jak gdyby wzorował się na aktorach z mało ambitnych seriali zamiast wykorzystywać swój własny wrodzony talent. Wydaje mi się ,że jest to może rodzaj jego własnego happening'u w którym próbuje przekazać nam coś więcej, może to właśnie świadczy o jego wybitnym kunszcie? Również pozdrawiam!

Filmomaniak2

Myślę, że porównywanie happeningu do mało ambitnych seriali jest nie ma miejscu, jednakowoż zgadzam się, że możemy przy tym młodym człowieku mówić o kunszcie. Nie zapominajmy jednak, że musi rozwijać swój talent, znaleźć wartościowy wzorzec, który będzie chciał naśladować i mężnie dążyć do celu w doskonaleniu siebie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones