Piotr Łysak

6,8
505 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Piotr Łysak

Oj, jaka ladna strona. I o mnie!

Dla uzupelnienia mojej biografii:

Od lat pracuje w wielkiej agencji reklamowej McCann Erickson. Obecnie w Johannesburgu, jako szef sieci tej agencji na Afryke.

Moim najwiekszym dorobkiem sa Alec, ur. 1994 i Kalina ur. 1998...

Pozdrawiam,
Piotr Lysak
piotr.lysak@mccann.com

piotr_lysak

Nie wiem czy film polski poniósł wielką stratę czy wprost przeciwnie, ale w dostępnym dorobku ekranowym zapowiadał się Pan na "rasowego" amanta filmowego. Szkoda, że - jako publiczność - nie poznamy odpowiedzi na sformułowane w pierwszym zdaniu pytanie.
A zatem pozdrowienia i zarazem prośba: czy nie mógłby Pan uzupełnić swojego profilu w portalu filmweb.pl o aktualne zdjęcie i - ewentualnie - krótką notkę biograficzną? Byłoby miło.
:)
Omaley

P.S. Ponieważ nie jestem pewien czy przeczyta Pan powyższą notkę w portalu, pozwalam sobie przesłać jej kopię na podany przez Pana adres e-mail.

omaley

o kurcze szok po prostu. wczoraj widzialem cie w zmorach. twoja rola nadaje filmowi autentycznosci i po prostu chwyta za serce, swietny portret mlodego, myslacego pioszukujacego czlowieka.
tak sie zastanawiam dlaczego bylo tak niewiele takich postaci

użytkownik usunięty
duende_2

przecież to zwykły oszust. Normalny dorosły człowiek nie napisałby takich bzdur........

No, nie do końca http://mediafm.net/reklama/18741,Piotr-Lysak-dyrektorem-zarzadzajacym-agencji-Mc Cann-Erickson-w-Polsce.html.

piotr_lysak

Jak miło. Również mam w biografii kilkuletni pobyt w Edmonton i Calgary. Pozdrawiam

piotr_lysak

Co to za agencja ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones