Phillip Rhee

8,1
567 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Phillip Rhee

Kopnięcia w jego wykonaniu to poezja, lepsze nawet od Van Damme'a

SWJar

no ale na pewno nie lepsze od czaka norisa :)

Notic

Ja tam wole brutalną siłę w wykonaniu Johna Rambo

ciosina

Bond by się pogniewał :)

SWJar

Do Van Damme to on się chowa......!!!

SWJar

No nie powiedziałbym. Van Damme miał swój styl i walczył bardziej widowiskowo. Phillipa nie przekreślam, ale jakbym miał wybirać spośród nich dwóch: wybrał bym Jean Clauda!

użytkownik usunięty
AdamBayern01

Myślę, że oboje potrafili w swoim czasie nieźle kopać a obecnie uważam, że Ree byłby lepszy gdyż poświęca się treningom a nie grą w filmach (szkoda).

Też prawda.. Dla mnie Ci Panowie są świetni, z minimalnym wskazaniem na Van Damma :)

użytkownik usunięty
AdamBayern01

Aktorsko nie ma co porównywać gdyż Van Damm Do dziś jest na ekranie a Ree znikł już 14 lat temu i nic o nim nie słychać... Ciekaw jestem co się z nim stało. Oglądałem z żoną właśnie w tym tygodniu 3 części Najlepsi z Najlepszych i powiem tak technika u tego pana jest na wysokim poziomie i aż szkoda, że nie grywał ten pan w większej ilości filmów gdyż na sto procent ze swym talentem w czasach gdy kino kopane było tak popularne... Czekam na jakiś powrót do kina, może "Niezniszczalni-3" :)

AdamBayern01

Ja również tak uważam. No Van Damme miał swój świetny styl zarówno w filmach jak i w rzeczywistości. W ogóle obaj są świetni w rzeczywistości jak i w filmach !!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones