Peter Lawford

Peter Sydney Ernest Aylen

6,2
319 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Peter Lawford

Nie mogę uwierzyć, ze nikt nie napisał jeszcze niczego o Peterze. To wspaniały aktor- przynajmniej moim zdaniem, którego bardzo polubiłam. Uważam, ze jest niezwykle charyzmatyczny, w dodatku w młodości był niezwykle przystojny. Kiedy tylko obejrzałam dziś ‘Paradę wielkanocna”. W dodatku uwielbiam jego postać z ‘Małych kobietek’

Sissi

Ja go wolę w "Paradzie wielkanocnej". Jako Laurie był niezły, ale ta postać miała za mało wspólnego z literackim pierwowzorem, żebym mogła ją obiektywnie ocenić.

Sissi

Ja go widziałam w Paradzie Wielkanocnej i Królewskim Weselu. Bez fajerwerków, ale dobrze/bardzo dobrze:)

Lady_Eowyn

Widziałem go dziś w bodajże 9 odcinku Alfred Hitchcock Przedstawia. Nieźle się wpasował. :)

Troublesome

Ja do dziś chyba tylko widziałam te filmy, co wcześniej, więc się nie wypowiem:) a propos, gdzie znalazłeś ten serial? Bo szukam i nie mogę znaleźć:)

Lady_Eowyn

Zależy czy chcesz z lektorem - czy bez. Wersje oryginalne są dosyć łatwo dostępne. Wpisując tytuły stąd http://www.filmweb.pl/serial/Alfred+Hitchcock+Przedstawia-1955-195581/episodes trafisz na niektóre odcinki nawet na youtubie. Jednak najlepszym rozwiązaniem na obejrzenie wszystkiego jest pobranie. Oryginały latają na np. the pirate bay(kropka)se albo po prostu wstukaj w google tytuł interesującego Ciebie odcinka(bądź sezonu). Co do wersji z lektorem to jest na peb(kropka)pl. A jeżeli masz za dużo pieniędzy to na cho mikuj(kropka)pl znajdziesz wszystko. W sumie na peb powinny być też oryginały bez lektora. Linki oczywiście bez spacji i z prawdziwymi kropkami. ;p

Troublesome

W sumie to mi wisi, choć wolę lektora;) Dzięki, zacznę szukać:)

Lady_Eowyn

Ja widziałem z nim też film ,,Dobranoc Signora Campbell". Całkiem dobry aktor.

Sissi

słyszałem taką opinię, że to podobno on wykończył Marylin Monroe. I z tego go w sumie tylko znam

Shadow_dawnego_ggggggg

Nie wykończył ale pośrednio może się przyczynił bo to chyba on zapoznał MM z JFK. Był dostawcą panienek dla prezydenckiego szwagra.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones