Peter JacobsonI

Peter S. Jacobson

7,5
3 973 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Peter Jacobson

W ogole nie jest przystojny,ani meski i do tego dupkowaty:/

kisha31

Są tacy mężczyźni, którzy się niczym szczególnym, na pierwszy rzut oka, nie wyróżniają, a jak przychodzi co do czego, to potrafią oczarować jak mało kto ;) poza tym w housie grał dobrego lekarza, a lekarze mają powodzenie, zwłaszcza ci uprzejmi.

kisha31

skąd masz tyle wiedzy o byciu czyjąś kochanką? ;-)

euremail

Nie byłam niczyją kochanką jeśli to sugerujesz i nie zamierzam być, to nie dla mnie. Po prostu dziwi mnie że ten kurduplowaty brzydal może się podobać ;)

kisha31

skoro tego nie rozumiesz to musisz się jeszcze wiele nauczyć,
na początek Berlusconi albo dlaczego Diana zakochała się w Dodim,
zapytaj koleżanek jakie jeszcze walory mogą mieć mężczyźni prócz wyglądu ;-)

kisha31

o Sarkozym zapomniałem ;-)

kisha31

kurduplowaty brzydal? chyba brzydali nie widziałaś:d a tak na poważnie bardzo współczuję Ci takiego światopoglądu.

kisha31

jeśli któryś z lekarzy miał mieć powodzenie to właśnie on, house ma okropny charakter, foreman to zapracowana podróbka szefa, chase miał opinie bawidamka, a miły, poczciwy taub był kuszącym kąskiem dla tych wszystkich pielęgniareczek, tak ja o tym myślę

vilee

Chase nie wiem dlaczego nie widzę w nim faceta, jest anty męski, Foreman no cóż najbardziej wkurzający typ, House on mi się podoba i jego charakter też. Taub mało w nim poczciwości skoro zdradzał żonę, ciężko mu fiuta na wodzy utrzymać, nie wart uwagi.

kisha31

też racja, ale jak już chcieli wykreować taki charakter to najbardziej mi pasuje właśnie do niego ;-)

kisha31

No i tu jest ta różnica w gustach. Jak dla mnie jest on przystojniejszy od Housa (nielicząc wzrostu, ale zawsze są kobiety od niego niższe, niż ja z moim 1,78m)

lena_awren_eithel

wygląd nic tu nie ma do rzeczy

kisha31

A jakim cudem autentyczna postać Grigorij Rasputin miał wiele kochanek???!!!! Faceci tacy są,że najbrzydsi uwiodą!!!

kisha31

Bo jest żydem, a Hollywood pokazuje żydów zawsze jako przedstawcieli najlepszych zawodów i dobrych kochanków.

kisha31

Casanova był szczerbaty, a były piłkarz, szpetny, jak trzynaste dziecko babajagi Garrincha ruchał fanki w przerwie meczu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones