Pedro Pascal

Jose Pedro Balmaceda Pascal

8,6
39 359 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Pedro Pascal

Dzięki The Mandalorian ma szanse się wybić powodzenia!

Cross_23

Ogladam ten serial ponieważ jestem wielka fanka SW. Szkoda że aktor nie pokazuje twarzy ale myślę że w końcu ja pikaze

joan19

też póki co jestem rozczarowany. sam głos to za mało. ponoć nawet nie on jest w zbroi tylko dublerzy.

Cross_23

Myślę, że już się wybił Narcos'em i GoT'em.

lukixp10

GoT go wybiło, Narcos tylko potwierdziło talent :)

pixi222

Dokładnie. Nie spodziewałem się, że w moim wieku mógłbym jeszcze tak polubić jakiegoś aktora (umiem doceniać innych za dobrą grę, ale jak widzę jego w obsadzie jakoś tak jestem od razu pozytywnie nastawiony). Poczynając od Gry o Tron, przez Narcos i kończąc na aktualnym The Last of Us. Mandalorian akurat wiele nie wniósł do jego kariery moim zdaniem, bo przez wiecznie nałożony hełm nie wykorzystano jego prawdziwego potencjału. Czekam na pierwszą głośną rolę pierwszoplanową w filmie kinowym.

Cross_23

Mnie niestety rozczarował. Spodziewałam się kogoś młodszego. Wyglądał bardzo niekorzystnie po zdjęciu tego hełmu i niestety, zepsuł mi cały wizerunek Mando :( Wolałabym, żeby tego hełmu już wcale nie zdejmował.
Aktora znam słabo, widziałam go wcześniej tylko w jednym filmie, gdzie grał dość istotną, ale nie główną rolę i tam całkiem nieźle się prezentował, ale jak na swój wiek i fakt, że jest aktorem, to ogólnie jakoś staro wygląda

i_Xa

A ja mam trochę inne odczucia. Facet jest nieziemsko przystojny, ma bardzo męską twarz. Bardzo dobra mimika twarzy (oceniam po "Narcosie" I "GoT", a nie "The Mandalorian", rzecz jasna) I moim zdaniem jest świetnym aktorem - Oberynem mnie zaintrygował, ale rola Javiera Peñy absolutnie mnie kupiła. Życzę mu jakieś głównej roli w jakimś filmie czy chociażby serialu bez zakrywania twarzy. Zasługuje na bycie rozpoznawalnym aktorem, bo jest genialny.

_Kiss_

Tutaj akurat piszę wyłącznie o jego roli w "The Mandalorian", w końcu o tym jest ten wątek :P I moje negatywne odczucia dotyczyły tylko i wyłącznie sceny po zdjęciu hełmu w tym serialu. Może to kwestia ujęcia, bo w tej jednej, krótkiej scenie był pokazany w pozycji leżącej, z głową w ramionach, w dodatku spocony po zdjęciu hełmu no i po prostu wyglądał bardzo niekorzystnie. Zwłaszcza, że twarz była pokazana od strony podbródka, a w takim ujęciu mało kto dobrze wygląda. Normalnie ma chyba ciemną karnację, a w tej scenie był blady i miał jakąś taką nalaną twarz. Bladość pewnie była celowa, bo raz że by ranny, a dwa, że jak ktoś ma cały czas hełm na głowie, to przecież nie może być opalony ;) Nie zmienia to faktu, że nie było mu z tą bladością do twarzy. I ogólnie przez cały serial jakoś tak sobie wyobrażałam, że Mando jest jednak nieco młodszy, tak coś ok.35 lat. Pedro ma 44 i jak na aktora, to wygląda na nieco starszego :(
Nie wiem czy w ogóle widziałaś ten serial i tą scenę, bo jeśli nie, to nie wiem jaki jest sens rozmawiać w wątku "Star Wars" ;)
No i wyraźnie napisałam, że poza tym serialem widziałam go tylko w jednym filmie. Nie oglądałam "GoT" ani "Narcosa"

i_Xa

Widziałam serial I tę scenę. Ze względu jednak na to, że aktora znałam już wcześniej, nie byłam jakoś szczególnie zaskoczona jego wyglądem.

_Kiss_

Wcześniej widziałam go jedynie w filmie "Wielki mur" z 2016 i tam faktycznie zwrócił moją uwagę, chociaż nie grał głównej roli. Nawet mi się spodobał i widać było, że ma jakąś taką charyzmę. No ale tamten film oglądałam już jakiś czas temu i w "The Mandalorian" w ogóle go nie rozpoznałam. Dopiero gdy sprawdziłam filmografię, to skojarzyłam :P

i_Xa

Obejrzyj serial Narcos. Tam jest fenomenalny.

i_Xa

Właściwie to muszę się zgodzić. Pedro ma naprawde fajną twarz, ciekawą urode, ale w tej scenie wyglądał jak rozmaślona żaba. Jest to logiczne, w końcu dopiero sie była scena walki, długo chełmu nie zdejmował do tego był ranny ale faktycznie wyszedł bardzo źle. Ale ogólnie przez ostatni rok? może dwa lata, zestarzał się bardziej niż przez ostatnie kilka lat.

i_Xa

Mando byl dojrzałym facetem, a nie młodym. Po pierwsze był doświadczony, po drugie o jego wieku świadczy fakt, że Ranzar Malk mówił ''jak za starych dobrych czasów'', kiedy mieli ''przygody'' kilkanaście lat temu.
Dla mnie to mocno głupie, że jedna scena w której aktor odgrywał niemalze umierającą postać, więc wyglądał tak, jak powinien wyglądać - czyli źle = popsuła ci cały odbiór postaci. To dobrze, że wyglądał niekorzystnie, ten serial jest realistyczny i tutaj jak ktoś dostał w łeb, to wygląda jak kapeć, a nie ma tylko seksowną szramę na policzku.

Progresywna

W pełni popieram.

i_Xa

No, ale właśnie fajnie, że nie "żurnalowo piękny i młody" z nałożonym makijażem scenicznym tylko właśnie naturalny. Przypominam, że w scenie bez hełmu jest poobijany, zakrwawiony, stąd też spuchnięty. A już jako ciekawostkę mogę dodać, że podczas kręcenia tej sceny on rozbił sobie nos, założyli mu kilka szwów a on zdecydował, że dokręcą tę scenę, więc przynajmniej w części to nie była charakteryzacja.
Oczywiście szanuję twoje zdanie ale męczy trochę, że popularne charaktery mają być zabójczo przystojni, piękni i zbudowani jak Adonis. Fajnie zobaczyć kogoś, kto wygląda jak sąsiad z ulicy :)

Cross_23

Mandalorian to był spoko serial , ale bez przesady nie podniecajmy się zbytnio...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones