Pedro Pascal

Jose Pedro Balmaceda Pascal

8,6
39 618 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Pedro Pascal

Niby wiedziałam, że lepiej się nie przywiązywać, zwłaszcza, że serial wymienia połowę ekipy po
każdym sezonie, ale naprawdę było mi szkoda gdy zginął. Jego postać była nie tylko zabawna, ale
też inteligentna i intrygująca.

Śmierć jaką mu zgotowano, był chyba najobrzydliwszą w tym sezonie :/

Laurra212

Co gorsze - zginąć z kciukami w oczach czy kupą w dupie?

Gyp

Fakt, ale jeśli chodzi o drastyczność to jednak Oberyn miał bardziej przekichane, jeśli zaś patrzymy na poziom upokorzenia to zdecydowanie Tywin wygrywa sezon :)

Laurra212

Oberyna w walce z Górą Cleganem zgubila tylko i wylacznie zemsta. Mogl od razu wbic wlocznie prosto w jego gebe i byloby po sprawie ..

mee_how333

Też uważam, że powinien go dobić, ale był zbyt pewny siebie i przez to zginął, dlatego byłam taka wściekła, bo taka fajna postać, a dał się tak głupio zabić :/

Laurra212

wybiegajac w przyszlosc, odnosnie 5 sezonu. poza Tyrionem i Jaime'm czekam na powrot jednej z bardziej charakterystycznych i malowniczych postaci - Jaqen H'ghar.

mee_how333

Oj ja też bym chciała żeby się znów pojawił, bardzo ciekawa postać i wiele niewiadomych :)

Gyp

Ej ej .. Tywin mógł już swoje skończyć zwłaszcza że chciał się przenieść z Tyrionem do swojego pokoju/komnaty

CZacza

Jakby ktoś we mnie celował kuszą to też bym szukał wymówki żeby wyjść - nawet z brudną dupą

Gyp

Ale z drugiej strony gdyby ktoś w Ciebie celował kuszą .. to raczej nie było by problemu z opróżnieniem się ... xD

Laurra212

Najgorsze jest to że fakt że Oberyn istniał tylko po to żeby zginąć pojawił się w mojej głowie dopiero kilka sekund po jego śmierci.. od razu pomyślałem "No jasne" nagle wszystko wydało się tak oczywiste..
Wcześniej (nawet jak już nie miał zębów) myślałem że zostanie oszpecony ale wyciągnie z za pazuchy nóż i załatwi Górę...
Duże brawa dla aktora i twórców za zrobienie z niego tak niesamowitej postaci.. każda scena w której brał udział była przez Oberyna zdominowana...

CZacza

Właśnie ja też liczyłam na to, że może chociaż jego śmierć nie pójdzie na marne i załatwi Górę, ale jak na złość jego akurat nie dobili, wszyscy tam padają jak muchy a on niczym Chuck Norris, jeszcze mu jakąś transfuzję krwi zrobił, a tak się pięknie zapowiadało - Oberyn to najlepsza postać 4 sezonu :)

Laurra212

Teraz wiadomo że nie ma co się przywiązywać do ludzi w tym serialu...xD

CZacza

A no niestety można mieć tylko nadzieję, że ktoś z 1 sezonu dotrwa do ostatniego - choć fenomen tego serialu wygląda w ten sposób zabijmy tego fajnego i tego i tego, a może zabijemy kogoś złego dla odmiany? Niech wam będzie 1 na 8 xD

Laurra212

Przynajmniej Gorąca Bułka dalej żyje.. Coś mi się wydaje że to właśnie on na tronie skończy xD

CZacza

to by było coś :D piekł by cista dla wszystkich poddanych :)

Laurra212

A tych którzy by mu się sprzeciwili by zjadał ..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones