Pedro Pascal

Jose Pedro Balmaceda Pascal

8,6
39 608 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Pedro Pascal

Mentalista - Marcus Pike

użytkownik usunięty

Ta rola Pedro jeszcze nie została dodana. Taka mała uwaga :)

no właśnie :)

Haha, spoko :)
Może wreszcie go dodadzą, mam nadzieję.

Arancia

Długo coś nie dodają

To dodaj samodzielnie ;) Każdy użytkownik może. Spam na profilu aktora nic nie da :P
Poza tym kontra czeka już na sprawdzenie:
http://www.filmweb.pl/serial/Mentalista-2008-477417/contribute/roles/3559730/0

użytkownik usunięty
pixi222

Aha, no to fajnie, i nie wiedziałam, ze każdy może dodawać :)

Może prawie wszystko tu dodawać :-) Taki profil portalu, dzięki czemu jest tak pełny :)
Np. poza zdjęciami do filmów itp., ale jest blog do zgłaszania takowych u Autsajdera, ale czasowo zamknięty :)
Za to powstał blog do zgłaszania "innych tytułów" (polskie, poprawki oryginalnych, anglojęzyczne...) u julCia69
Poza zdjęciami profilowymi, gdy są dobre (werzy blokują możliwość zmiany), ale można poprosić o odblokowanie u Boory.
Początkowo wydaje się to wszystko trudne do ogarnięcia, ale szybko da się nauczyć :D
Problemem są kolejki oczekujących do sprawdzenia obsad, ciekawostek itd., ale tak to jest jak wszyscy mogą dodawać, a niewielu ma uprawnienia do sprawdzania.

"Zobacz wszystkie elementy, które możesz współtworzyć!" z prawej strony każdego profilu :)

No własnie ja w teraz oglądałam Mentaliste i zastanawiałam się czy to jest Pedro czy nie. W spisie go nie było więc dobrze, że tu ktoś o tym napisał :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones