Pedro Pascal

Jose Pedro Balmaceda Pascal

8,6
39 608 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Pedro Pascal

Dokładnie w taki sposób wyobrażałam sobie księcia Oberyna.
Pedro ma w sobie coś niezwykle charyzmatycznego, dlatego mam nadzieję że twórcy przewidzieli sporą ilość scen z jego udziałem.

Uruha

Ja miałam lekkie obawy (choć głównie dlatego że aktora nie znałam) ale po obejrzeniu pierwszego odcinka jestem spokojna. Pasuje wyglądem, postarano się w kwestii kostiumu, a i aktorsko wypada bardzo dobrze. Co cieszy, bo Oberyn to jedna z grona moich ulubionych książkowych postaci.

Laura_N

Dokładnie. Poza tym (co jest bardzo ważne) udało mu się ukazać żądzę zemsty, która niemal wrzała w jego oczach, w tych istotnych momentach kiedy wspominał siostrę.

Uruha

Ja szczerze mówiąc wyobrażałam sobie nieco inaczej, szczególnie jeśli chodzi o twarz, ale aktor dobry i rzeczywiście ma 'to coś'. Od razu widać że Oberyn jest kompletnie nieprzewidywalny, a to duży plus :)

Myaim

Z tego co zauważyłam, wiele osób miało wątpliwości co do koloru skóry Pedra, ale najbardziej liczy się przecież - jak to sama określiłaś 'to coś', więc w gruncie rzeczy mógłby być zielony a i tak byłby idealnym księciem.

Myaim

Ja też wyobrażałam go sobie zupełnie inaczej. Chyba pierwszy raz zostałam miło zaskoczona w tej kwestii, bo serialowy Oberyn jest 100 razy przystojniejszy niż ten, który mój umysł stworzył podczas czytania książki. Ogromny plus za powierzchowność aktora. (Wiem, płytka panna ze mnie.)

Uruha

Swietny jako Oberyn mniej wiecej tak go sobie wyobrazalam :)

Uruha

Ach, Prince of Dorne! Nawet bardziej lubie tego filmowego niz tego ksiazkowego, co mi sie nieczesto zdarza. Jak dla mnie idealny, ma w sobie to cos, przede wszystkim swietna mimika.

Uruha

jak on mi się podoba w tym serialu... oh i ah. Genialny jest :D

Uruha

Nawet jego akcent, sposób w jaki wymawia nazwisko swojej siostry.
I ten ból Elarii, musiała go naprawdę kochać.
Eh, chcę takiego księcia do domu. Jest przesłodki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones