Paweł Pawlikowski

Paweł Aleksander Pawlikowski

8,0
2 814 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Paweł Pawlikowski

O tym jak żydzi mordują palestyńskie dzieci? Co Pan na to? Podoła Pan, czy też może nie będzie szansy na Oscara?

Dasot

o Chryste, a ja byłam pewna, ze to film o samotności, szukaniu siebie, a obozy są tłem tej historii...

devotchka

Po prostu skoro ten Pan tak bardzo lubi kręcić filmy o żydach i szukaniu siebie to może pora na szukanie siebie pod postacią żydowskiego mordercy, który zabija niewinne dzieci?

Dasot

a ile ten pan nakręcił filmów o żydach, możesz mi pomóc , bo nie mogę się doliczyć

Leesha

Jedna zakłamana, antypolska Ilda starczy. Ale rozumiem że to sztuka. Po prostu pora czas na wyjście poza ramy i pokazanie prawdziwego obrazu żydów w dzisiejszych czasach - morderców i nazistów. Jak ofiara staje się katem. Piękny przykład kompletnego upadku, historia życia.

Dasot

porażka...

Leesha

Osobiście uważam to za smutne, że żydzi stali się takimi paskudnymi typami, no ale cóż.

Dasot

Czyzbys odczuwal uporczywy bol dupki z powodu, ze to nie zadnym krwi, nihilistycznym muzulmanom udaje sie zabijac wiecej Zydow? Jestem pewny, smieszku, ze nie posiadalbys sie z radosci z faktu, gdyby zapluty z nienawisci agresor spod Hamasu przechylil szale zabitych BRONIACYCH SIE na swoja strone. Taak, pewny jestem, ze taka statystyka by ci odpowiadala, dlatego radze: zacznij sie leczyc.

Christalovka

No wlasnie :) skoro taki obiektywny,bezstronniczy i wyzwolony i nie boi sie "wychodzic poza ramy" to niech nakreci wlasnie film z drugiej strony barykady, jak to z ydzi morduja palestynskie male dzieci

bosky_2

A czy to działo się w Polsce?
Bo zdaje się, że ten pan chciał nakręcić film o swojej ojczyźnie.

Christalovka

Żydzi to mordercy i naziści. Powinni płacić odszkodowanie Palestyńczykom i oddać zrabowaną ziemię.

Dasot

Nazistami nowych czasow to chorzy z nienawisci muzulmanie; Zydami nowych czasow sa Zydzi wlasnie, ktorzy od chwili powstania Izraela sa pod nieustajacym ostrzalem sasiednich kozofetyszystow, wiodacy, jak nakazuje ich pismo, permanentny dzihad. Oskarzajac bedaca pod natarczywym atakiem nacje, ktora by obronic obywateli TWARDO odpowiada tym samym (pomimo niezliczonych daremnych prob wyciagniecia reki na zgode), o morderstwo i nazizm, wylazi z ciebie cebula. Sorry.

Pomijajac juz te brednie o zrabowanej ziemi przez Zydow, postawmy sprawe jasno: Izrael ma o wiele wieksze prawo do egzystencji od nieszanujacych podstawowych praw czlowieka sasiadow islamskich. Izrael jest gwarantem tych praw, czyli moralnie stoi na wyzszym szczeblu od takiej Palestyny, w ktorej wpaja sie dzieciom od najmlodszych lat nienawisc do Zydow. Rozumiesz?

Christalovka

Izrael ma takie prawa do ziemi Palestyny jak Polska do ziemi chińskiej.

Dasot

Ble, ble, ble, odburknal wasaty januszek XD.
Trzym sie.

Christalovka

Prawda boli? Gdybyś się uczył to by nie bolała.

Dasot

Coz to za prawde moze objawic internetowy, kucowaty trollik, ktory to swoja odpowiedz wpycha w ciasnym jak swoj rozumek jednolinijkowym zdaniu? :V Na smiech sie podajesz, nic kompletnie nie ugrales, oprocz prymitywnej, plaskiej satysfakcji d0jeb@nia dawidkom XD.

Rozumiesz teraz? :V
Nie wykraczasz poza steretyp typowego januszka, wiec z czym do gosci z ta bolaca prawda, ignoramusie? :D

Dasot

Dasot jesteś kompletnym głupkiem. Film Ida nie powala na kolana, ale jest dobry. Druga wojna nie była czarno biała i nie każdy polak był święty. Żaden naród nie jest. Po za tym mordowanie kogo kolwiek jest w tym filmie tylko tłem do przemiany bohaterów. Z Tobą nie ma w ogóle co gadać.

ataksobie

Ale o Polakach mordujących żydów można zrobić film? Ale o żydach mordujących palestyńskie dzieci nie? Dziwne...

Dasot

Z Tobą rozmowa, może być naprawdę ciekawym doświadczeniem. Jesteś uosobieniem tej strony filmwebu, którą najbardziej lubię. Dyskusje z takimi jak Ty to czysta przyjemność. Czytanie Twoich komentarzy. To jest poezja. Nie zrozum mnie źle. Ja naprawdę lubię czytać co Ty piszesz. Jesteś przedstawicielem nurtu myślowego, który wielu osobą tu nie odpowiada, ale Ja wiem, że oni nigdy nie wygrają. Z nieograniczoną głupotą nie można wygrać. Pozostaję się więc nią cieszyć. I Ja tak robię. Uśmiecham się, ale się nie śmieje złośliwie. Ten Twój upór i niewiarygodna pasja sprawiają, że jestem nawet pełen podziwu. Nie podejmę się dyskusji z Tobą. Poddaję się. Tylko tak dalej chłopie pokaż im ;) ! A Ja znów poczytam sobie pełne epickości wersy będące częścią wielkich bitew o nic.

ataksobie

Nawet nie wiesz jaką przyjemność sprawa mi czytanie takiego bełkotu samozachwytu niedocenionych cebularzy.

Dasot

A wiesz, że Ci którzy wyzywają ludzi od cebulaka sami bywają wielkimi cebulakami. Ale i tak jesteś wielki :D

ataksobie

A wiesz, że Ci którzy wyzywają ludzi od wielkich cebulaków są jeszcze większymi? Ale i tak jesteś wielki :D

Dasot

Tak trzymaj ;)

Dasot

Jeśli mordowali to można.
Polaków ratujących Żydów musiało być naprawdę niewielu sądząc po ilości paszkwili na Żydów pod tym jednym nazwiskiem.
Nie uwierzę nigdy, że to ich dzieci i wnukowie sprawiedliwych pisaliby takie rzeczy. Przecież to byłoby zaprzeczenie bohaterstwa dziadków.

Dasot

Popieram!

Dasot

może też zrobić jak syjoniści zabijają czarnych żydów w Afryce ot, ciekawy temat. W obozach przechodnich w Izraelu wstrzykuję żydom ale tylko czarnym aby pozostali bezpłodnymi.
Niech zrobi film o Kibucach też świetny temat.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones