Paulina Chapko

6,8
3 047 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Paulina Chapko

w ojcu Mateuszu świetnie gra.

kinomanka_13

Chyba tylko ty tak uważasz. W serialu jest beznadziejna, sztuczna i denerwująca. Widać, że nie należy do zespołu policji Sandomierskiej. Odstaje od pozostałych swoją małą wyrazistością i nie ma między nią a Mietkiem duetu, Osobno pracują, a Mietka to drażni. Jest to ładna kobieta, ale w serialu beznadziejna. Talent ma do grania w Teatrze, bo faktycznie tam jest bardzo wyrazista.

kinomanka_13

To wejdz sobie na vod, i poczytaj opinie pod serialem każdy ją krytykuje. Mega irytujaca, zarozumiała postac w serialu!Jak gra gdzie indziej nie wiem i nie chce wiedzieć, mnie drażni już jej sam głos.

milenasy

też jej nie cierpię w tym serialu. Nie przepadam wgl za "Ojcem", ale moja mama ciągle to ogląda, więc z ciekawości sama czasami coś zerknę ;) Ta blondi policjantka mnie baardzo wkurza, zwłaszcza w stosunku do tego grubego. Coś w stylu"ja ci tu pokażę, grubasie, jestem przepiękna i wysportowana, nie nadążysz za mną!" albo"zabiorę ci te ziemniaki z talerza, bo jestem od ciebie 10x lżejsza i mogę więcej zjeść, bo więcej biegam hahaha!" i wgl taka zarozumiała : /

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones