Paula Beer

7,6
979 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Paula Beer

Wiem, wiem - to naiwne, co piszę. Ale z drugiej strony czemu nie? :)) Dziewczyna - moim zdaniem - jest naprawdę bardzo ładna i bardzo dobrze prezentuje się przed kamerą. Nie ma urody top modelki. Nie wzbudza też mega zainteresowania mediów swoją osobą. Ale jej zachowanie przed kamerą i ciekawa twarz wnoszą do kina sporo świeżości i naturalności. Mam wrażenie, że z niej wyrośnie ciekawa aktorka. Jedyne ograniczenie jakie musi pokonać, to wyjście z niemieckiego filmu w szerszy świat.

srick.pl

Wydaje się, że pierwszy krok już uczyniła. Świetna rola w najnowszym filmie Ozona. Dobre kino, bardzo dobra rola. Może etykietka "drugiej Romy Schneider" nie zniszczy jej dalszej kariery.

srick.pl

Mam to samo.Wczoraj zobaczyłem ją po raz pierwszy u Ozona i zapamiętam jej występ na pewno na długo.Trzeba śledzić jej karierę,bo potencjał dziewczyna ma.

srick.pl

Dokładnie. Na zdjęciach, w bezruchu wygląda przeciętnie, ale w ruchu, przed kamerą, coś cudownego.

srick.pl

Wygląda na co najmniej 10 lat więcej niż ma...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones