Paul Thomas Anderson

8,3
5 789 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Paul Thomas Anderson

Ty mój wielki mistrzu. Ty mój ulubiony i bez wątpienia genialny hochsztaplerze. Nieustannie czerpiesz swą moc z klasyki kina. I dlatego tworzysz tak wspaniałe obrazy zapadające głęboko w pamięć. Jesteś niesamowicie zdolnym uczniem wielkich mistrzów kina. Nakręć jeszcze ze 3 filmy na poziomie "Mistrza", a sam staniesz się wielkim mistrzem dla innych reżyserów. Będziesz legendą.

Piękne inspiracje Paula (oby było ich jak najwięcej w jego filmach):
http://www.youtube.com/watch?v=3EtxnTCw9S0

La_Pier

A co sądzisz o "Inherent vice" ???

Kubosorek120

Pierwsza poważna skucha w karierze. Już nawet nie pamiętam o czym to było. A teraz zamierza nakręcić Pinokia. Skucha numer dwa?

La_Pier

Tak prawdę mówiąc, to gość zrzyna z Altmana, Kubricka, Pakuli i cholera wie z kogo jeszcze. Epigon, prawdę mówiąc.

La_Pier

Utalentowany epigon.

La_Pier

Różnorodny reżyser z masą nawiązań do innych reżyserów. :)

La_Pier

Dla mnie IV to drugi najlepszy film w karierze Andersona, a skuchą było zachowanie polskich dystrybutorów, którzy nie puścili filmu w kinach i zmusili fanów do piracenia(i to jeszcze trzeba było po angielsku oglądać, tak się czekało, a w filmie bęłkączął więc trudno zrozumieć :P). Za pierwszym razem po angielsku bardzo mi się podobał, ale nie zostałem jakimś ogromnym fanem, za piątym razem gdy obejrzałem już w kinie na NH śmiałem się na każdej scenie. Tak wielka skucha że już Anderson jest "gościem" ? :D Dasz jeszcze szansę temu filmowi ???

Kubosorek120

"Dasz jeszcze szansę temu filmowi ???"

Pewnie dam. Najlepiej gdybym miał marihuanę i Azjatkę na kanapie ;) Wciąż czekam na kolejne filmy Andersona i mam nadzieję, że tylko przez moment zapragnął odpocząć od bardziej złożonego kina.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones