Olivia DeJonge

7,3
4 171 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Olivia DeJonge

Wiele osób ubolewa nad tym że rola Pani Presley nie trafiła do Lany Del Rey. Po ponownym seansie „Wizyty” stwierdzam że Olivia to świetny wybór. Bardzo zbliżona uroda. Odpowiednio ucharakteryzowana będzie wyglądała swietnie.

IronMannn

I dobrze, że nie trafiła bo Priscilla była dekadę młodsza od Elvisa (14 lat gdy go poznała), a Lana jest kilka lat starsza od Butlera, wiec jak miałoby to wyglądać?

IronMannn

Nie zaliczam się do osób, które chciały, żeby Priscillę zagrała Lana, chociaż nie przeczę jakieś podobieństwo jest, na pewno większe niż w przypadku DeJonge. Nie ujmując DeJonge talentu (widziałam ją tylko w the Society i zapamiętałam, to już coś), mogli wybrać bardziej podobną aktorkę.

kochamczeresnie

DeJonge wypadła znakomicie

kochamczeresnie

Ja jestem bardzo rozczarowana jej rola Priscilli. To nawet nie chodzi o to, że nie jest za bardzo podobna, ale nie ma takiego czaru i uroku w sobie jaki miała Priscilla. Aktor grający Elvisa też nie jest identyczny, ale m to coś w sobie, że robi wow

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones