Oliver PhelpsI

Oliver Martyn John Phelps

8,2
6 676 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Oliver Phelps

Nie uważacie że Fred i George to postaci przy których przedawkowanie humoru jest poważnym zagrożeniem?? :P:P:P

Które sytuacje z bliźniakamiw roli głównej we wszystkich częściach HP podobały się wam najbardziej??
Mój typ??
Podobały mi się praktycznie wszystkie ale wymienie tylko jedną :D
So, mi osobiście bardzo podobał się fragment w IV części kiedy to opisany jest taniec freda i Angeliny

"Fred i Angelina tańczyli tak żywiołowo że w promieniu kilku metrów wszyscy uciekali w popłochu"
(z pamięci, jak coś to poprawcie)
:D nie wiem dlaczego jak o tym pomyśle to się aż weselej na duszy robi xDxD

heh, się rozpisałam trochę XD pzdr*D

varnienn

Oczywiście nie mam przed oczami tej książki, ani innej z serii, jak będe miała to przytoczę może coś jeszcze :)

varnienn

Ja sie uśmiałam nieźle w Komnacie Tajemnic, gdy wszyscy uważali, że Harry jest dziedzicem Slytherina, a oni chodzili przed nim, mówiąc coś w stylu:
- Z drogi, dziedzic Slytherina!
- Tak, idzie na herbatkę do Komnaty Tajemnic!
czy coś w ten deseń. Ci, którzy czytali książkę, wiedzą o co chodzi.

i jeszcze cytat z Insygni:

"Może jest, a może go nie ma, ale pozostaje faktem, że potrafi poruszać się szybciej niż Severus Snape, gdy mu się zagrozi szamponem, więc nie liczcie na to, że zabawi gdzieś dłużej, gdy wy planujecie coś ryzykownego. "

a tak już całkiem i niecałkiem jednocześnie do tematu, to uwielbiam komentowanie meczy przez Lee Jordana

i opuszczenie szkoły przez bliźniaków
mnóstwo tego ;d

jasna_cholera

Fragment z Kamienia Filozoficznego:
Na Twoim nie ma litery. Chyba uważa, że nie zapominasz swojego imienia, Ale my nie jesteśmy tacy głupi, wiemy, że nazywamy się Gred i Forge

Nie mogłam z tego :)
W ogóle sa cudni.
Każda scena z nimi jest świetna.

bellatrixnet

jakbym miała przytoczyć moje ulubione ich teksty to zajęło by mi to kupę czasu zwłaszcza mając do dyspozycji aż 7 książek! Oni są the best, ale tego nie trzeba mówić, przecież każdy to wie! :D ale z filmu czara ognia najbardziej lubię ten:

Ron-Ten krum jest najlepszy!
George- Krum?
Fred- Krum? Krum, Krum
Ron-Lata jak ptak albo jeszcze lepiej!
George i Fred-Krum, krum, krum!
Ron- To nie sportowiec to artysta!
Ginny- Chyba się w nim zakochałeś.
Ron- Głupia jesteś
George- Krum ja cię kocham!
Fred- Do ciebie szlocham!
Harry i George- Wciąż o tobie śnię! Nawet gdy jeszcze nie śpię!

Ten jest obłędny!

loveGDpcmcia

Mnie się podobały fragmenty z 1cz.
pani weasley - Jeśli usłyszę że w Hogwarcie wysadziliście toalete to wracacie do domu
fred- ale my nigdy nie wysadziliśmy toalety, ale to dobry pomysł dzieki mamo
( jakos tak to było)


albo:
ginny płakała że nie jedzie do Hogwartu
gorge- nie martw się ginny przyslemy ci sedes z hogwartu

Apanachi

mój faworyt: Książkowy:

Molly: och zostałeś prefektem! jak każdy w rodzinie!
Fred/Goerge: A my to co sąsiedzi?

W filmie ostatnim było fajnie: zamienili się w Harry'ego, patrzą na siebie i jednocześnie takim podjaranym tonem:
Jesteśmy identyczni!!

Apanachi

hahaha to było niezłe!!:D

loveGDpcmcia

Mi sie najbardziej spodobał ten tekst o Krumie :) Genialnie to śpiewali. Fajny był ten moment z eliksirem postarzającym ;)

BlackAbyss

mi sie najbardziej podobałow Komnacie Tajemnic jak gadali o Percym (nie pamiętam jak sie pisze) na peronie

– Och, jesteś prefektem, Percy? – zdziwił się jeden z bliźniaków. – Dlaczego nam nie powiedziałeś? Nie mieliśmy pojęcia.
– Daj spokój, przecież pamiętam, że coś o tym wspominał – powiedział drugi bliźniak. – Raz...
– Albo dwa...
– Chwilę temu...
– Przez całe lato...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones